Witajcie!

Przed nami kolejne podsumowanie ubiegłego roku.

W 2016 roku opublikowane zostało 490 artykułów, zdecydowanie więcej niż w roku ubiegłym.

Dla Danii opublikowano 82 artykułów z czego najciekawszy pod względem liczby przeczytań była informacja o bezrobotnym uchodźcy z Syrii, który otrzymał zgodę duńskiego rządu na sprowadzenie do kraju kolejnych dwóch żon i 12 dzieci mając przy sobie jedną żonę i ośmioro dzieci. Chętnie czytane były również informacje o nowym budżecie, „Diable Śmierci” czyli o pielęgniarce, która uśmiercała pacjentów. Najbardziej chętnie czytanymi artykułami były te odnoszące się do azylantów.

Dla Norwegii opublikowano 110 artykułów z czego najciekawszy pod względem liczby przeczytań była informacja o poborze kobiet do norweskiej armii, a także o siedmiolatku który został rozebrany a następnie powieszony do góry nogami i obrzucony kamieniami.

Dla Szwecji opublikowano 275 artykułów z czego najciekawsze pod względem liczby przeczytań były artykuły dotyczące azylantów. Głośno zarówno w szwedzkich jak i polskich była informacja o zatrzymaniu grupy polaków planujących zemstę za molestowanie polki przez uchodźców. Pewien szwed wykorzystując trudną sytuację na rynku mieszkaniowym postanowił sobie zażartować w nietypowy sposób. Chętnie czytane były również neutralne artykuły np. 10 muzeów w Szwecji, Sposoby na bycie Szwedem w zimie, najbogatsi Szwedzi, pamiętacie zapewne psa który powąchał.

W 2017 roku zostanie wydrążony moduł ofert pracy, katalog firm oraz na bieżąco będą odbywać się aktualizacje strony w dalszym ciągu poszukiwane są chętne osoby do współtworzenia portalu w szczególności prowadzenie kategorii Dania i Norwegia.

Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie. Serwis jest tworzony dla Was.

Wszystkich czytelnikom życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.