Dla Nas rok 2015 był rokiem udanym, dzięki któremu z miesiąca na miesiąc gromadzimy coraz to większą liczbę czytelników.

I to dzięki skupieniu się na ważnych wiadomościach i systematyczności w publikacji artykułów SkanynawiaInfo jest przewodnim źródłem informacji w krajach Skandynawskich.

SkanynawiaInfo.pl jest obecna w Danii, Szwecji i Norwegii. W każdym z tych krajów jesteśmy zaangażowani z miesiąca na miesiąc coraz bardziej tak, aby w przyszłości SkandynawiaInfo była pierwszym najważniejszym źródłem informacji.

W 2015 roku opublikowaliśmy 409 artykułów. Dla Nas jest to liczba bardzo dobra na fakt, że serwis został uruchomiony w lutym 2015.

W Danii opublikowaliśmy 66 artykułów a najciekawszy pod względem liczby przeczytań była informacja o groźbie Rosyjskiego ambasadora, który groził Danii bombą atomową. Głośno również było o Chorwacie zwanym “Cygańskim Bossem”,  który został sazany na więzieni i wydalenie z Danii. Cały Świat przyglądał się Danii i jej walce z napływającą falą uchodźców.

W Norwegii opublikowaliśmy 65 artykułów a najciekawszy pod względem liczby przeczytań był o Norwegu, który wybudował sekretny pokój dla uprowadzonych dzieci, a także o nietypowym pomyśle polityków o wysłaniu azylantów na Arktykę. Największe skupienie było na problemie związanym z azylantami w Norwegii.

W Szwecji opublikowaliśmy 155 artykułów a najciekawszy pod względem liczby przeczytań był artykuł – Dlaczego uchodźcy wolą Szwecję od Danii? Oraz o napastniku, który dokonał ataku w szkole w zachodniej Szwecji. Również w Szwecji ważnym tematem był problem z uchodźcami 

Nasz serwis w 2015 roku odwiedziło ponad milion osób. Mamy nadzieję, że w tym roku ta liczba się podwoi.

Wszystkich czytelnikom życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 🙂