Podsumowanie roku 2018

Witajcie!

Przed nami kolejne podsumowanie ubiegłego roku.


Dla Nas rok 2018 był rokiem udanym, dzięki któremu z miesiąca na miesiąc przybywa coraz to większą liczbę czytelników.

I to dzięki skupieniu się na ważnych wiadomościach i systematyczności w publikacji artykułów strona jest coraz bardziej rozpoznawalna.

SkanynawiaInfo.pl publikuje wiadomości z Danii, Szwecji i Norwegii. Najbardziej zaangażowani jesteśmy w Szwecji, gdzie jesteśmy jedynym tego typu serwisem dla Polonii w Szwecji. Aktualnie serwis coraz bardziej aktywny jest Danii gdzie również jest zapotrzebowania na bieżące wiadomości.

W 2018 roku opublikowane zostało 442 artykuły  z czego tylko dotyczące Szwecji było ich aż 355.

W Szwecji najciekawszym pod względem liczby wyświetleń był artykuł o najbogatszych Szwedach w 2017 roku. Drugi najciekawszy artykuł dotyczył wszczepianiu mikro chipów pod skórę. Co ciekawe już ponad 4 tysiące ludzi zdecydowało się wszczepić sobie taki chip. Polonia w Szwecji zamartwiała się widząc spadającą wartość korony.

Analizując statystyki zaobserwować można, że zdecydowanie najpopularniejsze są artykuły eksperckie. Tylko u Nas dowiecie się jak otrzymać szwedzkie obywatelstwo, czym jest VAB i jak z niego korzystać, jak otrzymać zwrot podatku w Szwecji, jak otworzyć własną firmą w Szwecji. Artykułów eksperckich w tym roku pojawiło się całkiem sporo w 2019 również ich przybędzie.

Plany na 2019 rok to uruchomienie katalogu firm polskich w Szwecji, wdrążenie płatnej subskrypcji do naszych artykułów, umożliwienie reklamowania się za pośrednictwem Naszej strony oraz na bieżąco będą odbywać się aktualizacje strony.

Wszystkich czytelnikom życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Sztokholm: Aktualizacja zaleceń

Sztokholm wprowadził dalsze środki mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, w tym wzywa ludzi do noszenia maseczek przez...

Konsultant techniczny Volvo i Scanii z zarzutami szpiegostwa dla Rosji

Konsultant techniczny ze Sztokholmu może stanąć przed sądem, oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji. Grożą mu zarzuty „narażenia bezpieczeństwa...

Nowa, brazylijska mutacja koronawirusa dotarła do Szwecji

W sobotę szwedzkie władze ujawniły, że do kraju dotarł nowy szczep koronawirusa – tym razem pochodzenia brazylijskiego. Na razie...

Musisz przeczytać

Sztokholm: Aktualizacja zaleceń

Sztokholm wprowadził dalsze środki mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania...

Anders Tegnell zapowiada nowe środki zaradcze

Szwecja planuje ogłosi dziś nowy pakiet środków zaradczych, które...