fbpx

Niesamowity kot przeżył wielki pożar w Kalifornii, który zniszczył dom jego pana

Wielki pożar w Kalifornii objął swoim zasięgiem prawie 8 tysięcy hektarów i pozbawił wielu ludzi dachu nad głową.

Jednak w całym tym ogromnym nieszczęściu pojawiła się jedna niezwykle pozytywna opowieść. Kotka Ruthie Rosemary przeżyła na zniszczonym obszarze 5 dni, zanim jej właściciel pojawił się przy zgliszczach swojego domu i ją odnalazł.

Według facebookowej strony Amerykańskiej Służby Leśnej z Shasta Trinity National Forest, właściciele Ruthie, Debi i Jeff Brusatori musieli szybko uciekać ze swojego domu i nie zdążyli zabrać kotki ze sobą, gdyż w ostatniej chwili wyskoczyła ona z samochodu.

pozar
Ruthie została odnaleziona, gdy jej właściciele usłyszeli miauczenie dochodzące spod spalonego samochodu.

Pożar był tak silny, że stopił aluminiowe części samochodu państwa Brusatori, jednak Ruthie w jakiś sposób wyszła z tego cało, jedynie z przypalonymi wąsami.

kot2

Strona główna Wiadomości Niesamowity kot przeżył wielki pożar w Kalifornii, który zniszczył dom jego pana

Warto przeczytać

Rekordowe zimne lato w Szwecji. -3,3 stopnia w lipcu

W sobotę w większości miejsc w Szwecji było mniej niż 20 stopni Celsjusza. W kilku miejscach, takich jak Harstena oraz północnej Ölands, odnotowano temperaturę powyżej 20...

Szwedzki premier odrzuca wszelkie ograniczenia osób ubiegających się o azyl

Szwedzki premier Stefan Löfven odrzucił pomysł ograniczenia jakichkolwiek wniosków azylowych, stwierdzając, że taka propozycja byłaby sprzeczna z poparciem samego prawa do azylu.

W budynku mieszkalnym szaleje wielki pożar

Płonie ośmiopiętrowym budynek mieszkalny Landskrona.- Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenia. Panuje chaos i panika wśród mieszkańców, mówi jeden ze świadków.