Wstecz

1. Zara Larsson

Dziewiętnastoletnia gwiazda w ciągu ostatnich 14 miesięcy wypromowała 7 przebojów łącznie z Lush Life, która to piosenka już od ponad roku nie spada z listy przebojów.Współpracowała ona z Tinie Tempath oraz śpiewała oficjalny hymn Euro 2016, jednak najważniejszym wydarzeniem w tym roku było supportowanie Beyonce na stadionie Wembley.


„To był najlepszy występ na trasie jaki do tej pory widziałam. Wembley to fantastyczny stadion, chciałabym tam kiedyś zaśpiewać na swojej własnej trasie koncertowej.”

Pomimo tego, że w swoim rodzinnym kraju miała już najbardziej popularną piosenkę i płytę, to jednak w Wielkiej Brytanii musi ona zaczynać praktycznie od zera. Trzeba przyznać że popularność Zary w Wielkiej Brytanii z tygodnia na tydzień przyspiesza. Młoda wokalistka jest często zapraszana do brytyjskich stacji radiowych, w marcu pojawiła się wspólnie z Clean Bandit w programie The Voice UK gdzie na zakończenie piosenki otrzymała brawa na stojąco od jurorów.


Niesamowita i dynamiczna tak powiedziała w telewizji o swojej dotychczasowej karierze. Tutaj podajemy wszystko co powinieneś wiedzieć (i kilka rzeczy, których nie musisz wiedzieć) o tej szwedzkiej sensacji muzycznej.

Wstecz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.