Trzy osoby postrzelone w centrum handlowym w Kopenhadze

Trzy osoby postrzelone w centrum handlowym w Kopenhadze

Ponadto dwie osoby zostały zatrzymane w sprawie, informuje kopenhaska policja. ­ Nie posiadamy innych informacji. Musimy najpierw zbadać, co tak naprawdę się stało, mówi Sebastian Rickelsen.

Rozgrywki pomiędzy grupami przestępczymi

Michael Andersen, oficer dyżurny kopenhaskiej policji, poinformował dziennik Ekstra Bladet, iż jedna z osób została postrzelona w plecy, druga w ramię, a trzecia w brzuch. ­ To dwie grupy przestępcze starły się ze sobą, doniósł on agencji informacyjnej Ritzau. W sumie to osiem osób jest podejrzanych o udział w strzelaninie. Według pracownika DR, który znajduje się na miejscu, parking podziemny, w którym doszło do strzelaniny, został zamknięty. Ponadto na miejscu znajdują się 3­4 wozy policyjne oraz karetka.


Widział dwie osoby
Kuno Zabell był w centrum handlowym Field's podczas strzelaniny. ­ Widziałem jednego mężczyznę w masce i jednego bez maski. Oboje zbiegli schodami prowadzącymi do parkingu podziemnego. Jeden z nich miał kolorowy śrubokręt lub nóż w ręce. Nie widziałem jednak żadnego pistoletu. Kopenhaskie Metro informuje, iż ruch pociągów między Vestamager i DR Byen został zatrzymany z powodu „czynności policyjnych”.

 

Strona główna Wiadomości Dania Trzy osoby postrzelone w centrum handlowym w Kopenhadze

Warto przeczytać