fbpx

Klasyczna torba z IKEA zmieniła kolory

Ikea wprowadziła nową torbę na zakupy, zmieniając swoją klasyczną torbę Frakta w kolory tęczy. Powodem inicjatywy jest hołd wszystkim równym prawom ludzi.

Sieć sklepów IKEA zmienia swoją klasyczną torbę FRAKTA, które zazwyczaj ma niebieski kolor. Torba na zakupy zdobi tęczowe kolory, aby wyrazić poparcie równouprawnieniu. Torba będzie sprzedawana w Szwecji od 1 lipca.

Torba zostanie wydana tuż przed rozpoczęciem sztokholmskiej parady równości, która odbędzie się od 29 lipca do 3 sierpnia. Powodem nowego produktu Ikei jest poinformowanie ludzi o równoprawności.

Cena nowej tęczowej torby nie jest jeszcze ustalona, ale prawdopodobnie będzie nieco droższa niż wersja klasyczna.

IKEA FRAKTA w kolorach tęczy. 
Źródło obrazu: Press image IKEA

Strona główna Wiadomości Szwecja Klasyczna torba z IKEA zmieniła kolory

Warto przeczytać

Skandynawia zdecydowała o wygranej Rafała Trzaskowskiego.

W niedzielę 12 lipca odbyła się II tura wyborów prezydenckich. PKW musi jeszcze policzyć głosy z 4 obwodów do głosowania. Według danych...

„The Times of India”: Szwedzi inteligentnie praktykują dystans społeczny, a lockdown jest zbędny

Serwis „The Times of India” postanowił pochwalić szwedzką strategię walki z koronawirusem. W artykule, opublikowanym na stronie, powołano się na m.in. na...

Niemcy zniosły zakaz podróżowania do Szwecji

Niemcy zniosły zakaz podróżowania do Szwecji, ponieważ liczba przypadków COVID-19 w tym kraju spadła w lipcu po gwałtownym wzroście w czerwcu.