-Reklama-

Ofiara mężczyzny, który seksualnie napastował 4 kobiety powiedziała lokalnej gazecie, że imigrant powiedział jej, że nienawidzi Szwecji i jest tutaj tylko po to by ‘p*** szwedzkie dziewczyny’.

Na głównym placu w Vimmerby, nad ranem w niedzielę imigrant wykrzykiwał do 4 kobiet obraźliwe słowa a następnie zdjął przed nimi spodnie.

Mężczyzna zaczął iść za kobietami, a gdy poprosiły go one, aby przestał, mówiąc mu, że czują się niekomfortowo przez jego zachowanie, 27-latek stał się agresywny. Jedna z kobiet powiedziała gazecie Dagens Vimmerby, że stał się on niezwykle podniecony i zaczął krzyczeć, że nienawidzi Szwecji a przebywa tam tylko po to, żeby ‘p*** szwedzkie kobiety’ oraz wydawać ich pieniądze.

Następnie opluł on na kobiety, rozebrał się przed nimi i zaczął oddawać mocz na ławkę ustawioną na rynku. Policja odnalazła go chwilę później na sąsiednie uliczce i aresztowała za obnażanie się i napaść seksualną.

Okazało się, że mężczyzna wcześniej otrzymał już nakaz opuszczenia Szwecji, gdyż odrzucone zostało jego podanie o azyl. Został on przetransportowany do Skåne, gdzie będzie w zamknięciu oczekiwał na wydalenie z kraju. Calle Persson, jeden z funkcjonariuszy będących tamtej nocy na służbie w Vimmerby powiedział, że śledztwo może opóźnić procedurę deportacji.

Jedna z ofiar napastnika opowiedziała lokalnej gazecie jak to zdarzenie na nią wpłynęło. Tej samej nocy inna 20-latka także zgłosiła, że była molestowana przez obcokrajowca. Kobieta powiedziała, że stara się o tym nie myśleć, ale nie chce już nigdy wychodzić w nocy sama.

[sociallocker id=3256][/sociallocker]

-Reklama-