Imigrancki przestępca seksualny: Nienawidzę Szwecji, jestem tutaj, aby p*** szwedzkie dziewczyny

Ofiara mężczyzny, który seksualnie napastował 4 kobiety powiedziała lokalnej gazecie, że imigrant powiedział jej, że nienawidzi Szwecji i jest tutaj tylko po to by ‘p*** szwedzkie dziewczyny’.

Na głównym placu w Vimmerby, nad ranem w niedzielę imigrant wykrzykiwał do 4 kobiet obraźliwe słowa a następnie zdjął przed nimi spodnie.

Mężczyzna zaczął iść za kobietami, a gdy poprosiły go one, aby przestał, mówiąc mu, że czują się niekomfortowo przez jego zachowanie, 27-latek stał się agresywny. Jedna z kobiet powiedziała gazecie Dagens Vimmerby, że stał się on niezwykle podniecony i zaczął krzyczeć, że nienawidzi Szwecji a przebywa tam tylko po to, żeby ‘p*** szwedzkie kobiety’ oraz wydawać ich pieniądze.

Następnie opluł on na kobiety, rozebrał się przed nimi i zaczął oddawać mocz na ławkę ustawioną na rynku. Policja odnalazła go chwilę później na sąsiednie uliczce i aresztowała za obnażanie się i napaść seksualną.

Okazało się, że mężczyzna wcześniej otrzymał już nakaz opuszczenia Szwecji, gdyż odrzucone zostało jego podanie o azyl. Został on przetransportowany do Skåne, gdzie będzie w zamknięciu oczekiwał na wydalenie z kraju. Calle Persson, jeden z funkcjonariuszy będących tamtej nocy na służbie w Vimmerby powiedział, że śledztwo może opóźnić procedurę deportacji.

Jedna z ofiar napastnika opowiedziała lokalnej gazecie jak to zdarzenie na nią wpłynęło. Tej samej nocy inna 20-latka także zgłosiła, że była molestowana przez obcokrajowca. Kobieta powiedziała, że stara się o tym nie myśleć, ale nie chce już nigdy wychodzić w nocy sama.

[sociallocker id=3256][/sociallocker]

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Szwecja: surowsze restrykcje covidowe

W czwartek rząd Szwecji zaktualizował ogólnopaństwowe restrykcje dotyczące koronawirusa. Johan Carlson, dyrektor generalny Agencji Zdrowia Publicznego, podkreśla, że choć...

Polsko-szwedzki film zgarnia europejskie nagrody

„Sweat” to polsko-szwedzka koprodukcja, za którą odpowiadają m.in. Svenska Filminstitutet, Polski Instytut Sztuki Filmowej, EC1 Łódź oraz Canal+ Polska....

Szwecja: w 2020 roku mniejszościom etnicznym wypłacono prawie 20 mln koron

Na przestrzeni 2020 roku Agencja ds. Młodzieży i Społeczeństwa Obywatelskiego (Myndigheten för ungdoms- och civilsamhällesfrågor, MUCF) wypłaciła miliony koron...

Musisz przeczytać

Szwecja: surowsze restrykcje covidowe

W czwartek rząd Szwecji zaktualizował ogólnopaństwowe restrykcje dotyczące koronawirusa....

Gmina Botkyrka pod Sztokholmem: płonie 100 tys. ton śmieci

W ciągu ostatnich dni mieszkańcy pewnych obszarów Sztokholmu mogli...