fbpx

Akcja promocyjna Polski w Norwegii.

Ponad 500  różnego typu plansz reklamowych pojawiło się w Oslo, do tego banery w internecie. W taki sposób promowane jest polskie wybrzeże w Norwegii.

Jak podają specjaliści od reklamy, cała kampania reklamowa polskiego wybrzeża ma dotrzeć do ponad 4 spośród 5 milionów mieszkańców w Norwegii.

Reklamy promują Polskę jako miejsce, w którym można dobrze spędzić weekend w miastach, a także wypoczynek w SPA, nie brakuje również aktywnego wypoczynku podczas jazdy konnej, golfie, sportach wodnych.


Organizatorzy akcji promocyjnej przygotowali również konkurs, w którym do wygrania jest oczywiście weekend w Polsce.
Cała kampania będzie trwać do końca marca, a finansuje je Polska Organizacja Turystyczna, województwo zachodniopomorskie oraz Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Strona główna Wiadomości Norwegia Akcja promocyjna Polski w Norwegii.

Warto przeczytać

Rekordowe zimne lato w Szwecji. -3,3 stopnia w lipcu

W sobotę w większości miejsc w Szwecji było mniej niż 20 stopni Celsjusza. W kilku miejscach, takich jak Harstena oraz północnej Ölands, odnotowano temperaturę powyżej 20...

Szwedzki premier odrzuca wszelkie ograniczenia osób ubiegających się o azyl

Szwedzki premier Stefan Löfven odrzucił pomysł ograniczenia jakichkolwiek wniosków azylowych, stwierdzając, że taka propozycja byłaby sprzeczna z poparciem samego prawa do azylu.

W budynku mieszkalnym szaleje wielki pożar

Płonie ośmiopiętrowym budynek mieszkalny Landskrona.- Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenia. Panuje chaos i panika wśród mieszkańców, mówi jeden ze świadków.