86 procent sprawdzonych nieletnich imigrantów w Szwecji w rzeczywistości okazało się być dorosłymi osobami

Szwedzka Narodowa Rada Medycyny Sądowej opublikowała nowe dane pokazują, że większość nieletnich imigrantów to w rzeczywistości dorośli.

Rada przedstawiła dane po przeprowadzeniu badań u 1,481 osób, które miały sprawdzić, czy rzeczywiście te osoby nie mają jeszcze 18 lat. Łącznie okazało się, że 1,215 osób, czyli 86 procent okłamało szwedzkie służby imigracyjne.

Badania zostały przeprowadzone pomiędzy marcem a lipcem tego roku. Składały się one z prześwietlenia zębów mądrości oraz rezonansu magnetycznego stawów kolanowych. Wyniki były analizowane przez lekarzy, którzy dokonywali oceny, czy badana osoba jest dorosła czy nie.

Ze wszystkich przebadanych imigrantów zaledwie 49 osób to kobiet, czyli było to tylko 3,3 procenta wszystkich (33 z nich okazały się być dorosłe). Co pokazuje jak przytłaczającą większość oszukujących imigrantów stanowią mężczyźni.

Od czasów największego najazdu imigrantów w 2015 roku, Szwecja otrzymuje znaczne ilości podań o azyl od osób podających się za nieletnie, dzięki czemu miałby one być lepiej traktowane i mieć większe szanse na przyznanie azylu.

W niektórych przypadkach osoby, które później okazywały się dorosłe, popełniały nawet morderstwa w ośrodkach przeznaczonych dla nieletnich imigrantów. Najgłośniejsza stała się sprawa zabicia nożem pracownicy ośrodka Alexandry Mazher z zeszłego roku.

W listopadzie 2015 roku kolejny podający się za dziecko imigrant pociął nożem kobietę, która nie chciała z nim współżyć.

Takie przypadki wstrząsnęły Szwecją i w końcu zdecydowano się wprowadzić badania ustalające czy imigranci podający się za nieletnich rzeczywiście takimi są.

Nieletni imigranci w Szwecji byli także sprawcami wielu napaści seksualnych w szkołach i na festiwalach muzycznych. Szwedzki dziennikarz Joakim Lamotte twierdzi, że w przypadki seksualnego molestowania są w szwedzki szkołach powszechne, ale nauczyciele i uczniowie boją się o tym mówić z powodu poprawności politycznej.

W jednym przypadku, Etiopczyk podający się za szesnastolatka zgwałcił trzynastolatkę i czternastolatkę wiedząc, że jest nosicielem wirusa HIV. Etiopczyk odmówił wcześniej zażywania leków antywirusowych a w czasie gwałtu nie użył prezerwatyw, co spowodowało, że ryzyko przeniesienia choroby było bardzo wysokie.

Gwałty zbiorowe, których ilość w Szwecji wzrasta także, są najczęściej popełniane przez imigrantów, z których wielu nie ma ukończonych 18 lat.

Strona główna Wiadomości Szwecja 86 procent sprawdzonych nieletnich imigrantów w Szwecji w rzeczywistości okazało się być...

Warto przeczytać

Telewizyjne przemówienie premiera Stefana Löfvena do narodu

Oto pełna transkrypcja przemówienia premiera Stefana Löfvena do narodu w sprawie koronawirusa w niedzielny wieczór. (przetłumaczone szybko po emisji, więc przepraszamy za wszelkie błędy) Dziś...

Polska i Węgry pod ostrzałem szwedzkiej krytyki. Wszystko z powodu weta wobec budżetu UE

Unia Europejska wprowadza pomoc finansową dla państw najgorzej dotkniętych przez nieustępującą pandemię koronawirusa. Premierzy Polski i Węgier grożą jednak użyciem weta w sytuacji, gdy...

Nowe szczegóły w sprawie torturowanych chłopców na cmentarzu

Dwaj nieletni chłopcy, którzy zostali zgwałceni i byli torturowani na cmentarzu w mieście Solna, opowiedzieli o swoich przeżyciach policji, zdradzając przerażające szczegóły. https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js ...