-Reklama-
Wczoraj późnym wieczorem w jednej z restauracji w przedmieściach Goteborgu doszło do strzelaniny, śmierć na miejscu poniosły dwie osoby a piętnaście zostało rannych.

Do strzelaniny doszło w restauracji "Var Krog och Bar" w Hisingen na przedmieściach. Rzecznik policji Ulla Brehm poinformowała, że uczestnicy uzywali broni automatycznej. Na tą chwilę nie są jeszcze znane motywy tego zajścia, ale wiele wskazuje na to, że jest to efekt kolejnych porachunków między gangami. Ulla Brehm dementuje również, że strzelanina była atakiem terrorystycznym.
Do strzelaniny doszło w restauracji "Var Krog och Bar" w Hisingen na przedmieściach. Rzecznik policji Ulla Brehm poinformowała, że uczestnicy używali broni automatycznej. Na tę chwilę nie są jeszcze znane motywy tego zajścia, ale wiele wskazuje na to, że jest to efekt kolejnych porachunków między gangami. Ulla Brehm dementuje również, że strzelanina była atakiem terrorystycznym.

W wyniku strzelaniny śmierć poniosły dwie osoby w wieki 20 i 25 lat, a piętnaście zostało ranne.
– Trzy osoby są w ciężkim stanie, ale ich stan jest stabilny mówi Isa Klang ze szpitala uniwersyteckiego.

Jeden ze świadków powiedział gazecie Aftonbladet, że widział dwóch mężczyzn wchodzących do restauracji, którzy od razu zaczęli strzelać z karabinku typu kałasznikow.


Wczoraj w nocy policja przesłuchała 10 osób, ale nikomu nie przedstawiono zarzutów.
W wyniku strzelaniny śmierć poniosły dwie osoby w wieki 20 i 25 lat, a piętnaście zostalo rannych
– Trzy osoby są w ciężkim stanie, ale ich stan jest stabilny mówi Isa Klang z szpitala uniwersyteckiego.

Jeden z świadków powiedział gazecie Aftonbladet, że widział jak dwóch mężczyzn weszło do restauracji i zaczeli strzelać z karabinku typu kałasznikow.

Wczoraj w nocy policja przesłuchała 10 osób ale nikomu nie przedstawiono zarzutów.

 

-Reklama-