fbpx

Informacje o uchodźcach

Ja wiem, że mało kto lubi uchodźców z krajów muzułmańskich, a tym samym informacje na ich temat są bardzo chętnie czytane w szczególności kiedy jest chwytliwy tytuł z racji na dany temat.

Jeśli ktoś lubi czytać artykuły z serwisów, które piszą o uchodźcach to zweryfikujcie czasami ich autentyczność. w Szczególności pod kontem źródła.

Przykładem jest euroislam.pl, który pisze o Somalijczyku który pogryzł policjanta w grudniu 2015 roku. Niestety w artykule nie zostało podane żadne źródło informacji. A w końcu musiał na jakiejś podstawie napisać ten artykuł opiewając się wydarzeniem z grudnia zeszłego roku.

Oliwą do ognia jest zdjęcie które zostało dodane do artykułu ten kto oglądał film Kapitan Phillips z pewnością będzie wiedział, że osoba na zdjęciu to aktor Barkhad Abdi.

Serwis wrealu24 chyba wyczul, że może zdobyć dodatkowy ruch na stronę i również skopiował to samo

Jak dla mnie ten artykuł to przykład nabijania sobie statystyk jak i kasy z AdSense przy czym mydlić Nam czytelnikom oczy nie wiarygodnymi informacjami.

Po nagłośnieniu sprawy serwis euroislam.pl postanowił usunąć artykuł ze strony jak i Facebooka.

Strona główna Wiadomości Informacje o uchodźcach

Warto przeczytać

Szwecja: Syryjczyk, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę w publicznej toalecie, skazany na rozmowy na temat płci

Młody Syryjczyk uniknął deportacji i więzienia po tym, jak został skazany przez szwedzki sąd za zgwałcenie 12-letniej dziewczynki w publicznej toalecie w...

Dania żąda negatywnego wyniku testu Covid-19 na granicy od członków rodziny i pracowników zagranicznych

Dania wymaga obecnie od osób z określonych krajów przedstawienia negatywnego wyniku testu Covid-19 przy wjeździe do Danii w celach zawodowych lub rodzinnych.

Jak przebiega druga fala epidemii koronawirusa w Szwecji?

W Szwecji zaobserwować można wzrost liczby infekcji koronawirusowych, ale wciąż nie został wprowadzony bezwzględny lockdown. Stosowanie środków przymusu zwyczajnie nie sprawdziłoby się...