Informacje o uchodźcach

Ja wiem, że mało kto lubi uchodźców z krajów muzułmańskich, a tym samym informacje na ich temat są bardzo chętnie czytane w szczególności kiedy jest chwytliwy tytuł z racji na dany temat.

Jeśli ktoś lubi czytać artykuły z serwisów, które piszą o uchodźcach to zweryfikujcie czasami ich autentyczność. w Szczególności pod kontem źródła.

Przykładem jest euroislam.pl, który pisze o Somalijczyku który pogryzł policjanta w grudniu 2015 roku. Niestety w artykule nie zostało podane żadne źródło informacji. A w końcu musiał na jakiejś podstawie napisać ten artykuł opiewając się wydarzeniem z grudnia zeszłego roku.

Oliwą do ognia jest zdjęcie które zostało dodane do artykułu ten kto oglądał film Kapitan Phillips z pewnością będzie wiedział, że osoba na zdjęciu to aktor Barkhad Abdi.

Serwis wrealu24 chyba wyczul, że może zdobyć dodatkowy ruch na stronę i również skopiował to samo

Jak dla mnie ten artykuł to przykład nabijania sobie statystyk jak i kasy z AdSense przy czym mydlić Nam czytelnikom oczy nie wiarygodnymi informacjami.

Po nagłośnieniu sprawy serwis euroislam.pl postanowił usunąć artykuł ze strony jak i Facebooka.

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Kiedy powstanie sieć tuneli łączących Danię i Szwecję?

Władze regionu Skåne, na południu Szwecji, mają w planach budowę sieci tuneli, które połączą Helsinborg z duńskim miastem Helsingør...

Testy językowe dla przyszłych obywateli Szwecji?

W Szwecji ogłosiło, że już wkrótce cudzoziemcy ubiegający się o szwedzkie obywatelstwo będą musieli dowieść swojej znajomości języka lokalnego....

Tłumy w szwedzkich szpitalach. Pacjentów jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej

W szwedzkich szpitalach przebywa obecnie więcej pacjentów niż na którymkolwiek wcześniejszym etapie pandemii koronawirusa. Państwowy epidemiolog Anders Tegnell przyznaje,...

Musisz przeczytać

Kiedy powstanie sieć tuneli łączących Danię i Szwecję?

Władze regionu Skåne, na południu Szwecji, mają w planach...

Szwecja: Mężczyzna zastrzelony w restauracji w Märsta

Krótko po godzinie 19:00 w sobotę wieczorem policja otrzymała...