fbpx

Dark Vader poprowadził pogrzeb angielskiej kobiety

LONDYN – Pogrzeb w stylu Haloween – odbył się w środę, w Luton, aby pożegnać 56 letnia babcię.

Lorna Johnson, która zmarła na raka płuc, sama nazywała się Białą Wiedźmą (ktoś, kto wielbi ziemię i naturę) i kochała Haloween oraz fantazyjne przebrania.

W jej pogrzebie uczestniczyli Beetlejuice, Diabeł Tasmański, oraz liczne wiedźmy, procesje poprowadził Dark Vader.

Dark Vader prowadzi procesje pogrzebową Lorny
Dark Vader prowadzi procesje pogrzebową Lorny

Neil, syn Lorny – przebrany na pogrzebie za Diabła Tasmańskiego – powiedział, że Haloween było ulubionym okresem w roku jego matki. Dodał “Zawsze mieliśmy przyjęcia z fantazyjnymi przebraniami. Kiedy podejmowaliśmy decyzje jak urządzić pogrzeb, wydało nam się to idealną sprawą.”

"Wszyscy ją lubili i chcemy na jej pogrzebie pokazać wszystko to, co sprawiało jej radość w życiu." Przyjaciel Lorny przebrany za Beetlejuice.
“Wszyscy ją lubili i chcemy na jej pogrzebie pokazać wszystko to, co sprawiało jej radość w życiu.” Przyjaciel Lorny przebrany za Beetlejuice.

Ceremonia pogrzebowa została poprowadzona przez Bretta Houghtona, dyrektora firmy pogrzebowej Co-op Funeralcare, który powiedział, że jego firma personalizuje jak tylko może pogrzeby, aby podkreślić indywidualność i unikalność każdej osoby.

Dyrektor pozostał przez cały pogrzeb w kostiumie.
Dyrektor pozostał przez cały pogrzeb w kostiumie.

“Rodzina Lorny chce, aby ten dzień był celebracją jej życia a my jesteśmy pewni, że jej osobowość jest tutaj widoczna,” powiedział w środę Houghton.

Neil powiedział, że jego matka pokochałaby taki pogrzeb. “Była takim typem człowieka, zawsze kochała przyjęcia.”

 

Strona główna Wiadomości Dark Vader poprowadził pogrzeb angielskiej kobiety

Warto przeczytać

Silniejsze restrykcje epidemiczne od 19 października. Co musisz wiedzieć?

W przyszłym tygodniu w Szwecji ponownie zaostrzone zostaną restrykcje epidemiczne. Regionalnym władzom umożliwione zostanie wprowadzenie dodatkowych wytycznych, np. w kwestii zakupów w...

Prawie 30 mld koron przeznaczonych zostanie na wojsko szwedzkie

Szwedzki rząd zapowiedział, że budżet na wojskowość i obronę państwa zostanie zwiększony o 40 procent w ciągu najbliższych czterech lat. W obliczu...

Sztokholmskie kluby i restauracje pod lupą inspektoratu sanitarnego

Inspektorat sanitarny weźmie pod lupę nowo otwarte kluby nocne w Sztokholmie. Powód? Wysyp zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych, na których widać, że...