fbpx

10 metrów za 1,9 miliona koron

„Najmniejsza perła Kungsholmen” – opisuje dziesięciometrowe „duże” mieszkanie, które jest obecnie w sprzedaży. Mieszkanie może być twoje za 1,9 mln SEK i cenę metra kwadratowego w wysokości 190 000 SEK (~762 tys. złotych).

Maleńkie mieszkanie znajduje się rzut kamieniem od Fridhemsplan i jest przez agencję nieruchomości określane jako „efektywne powierzchniowo”.

Na powierzchni dziesięciu metrów kwadratowych znajduje się aneks kuchenny z płytą grzewczą, powierzchnią do spania i łazienką wyposażoną w toaletę, umywalkę i prysznic.

Mieszkanie znajduje się na szczycie budynku z 1914 roku, na piątym piętrze. Obecny właściciel zachowuje minimalistyczny charakter mieszkania, dzięki jasnym ścianom i wąskim szafką tak aby mieszkanie wydawało się większe niż jego 10 metrów kwadratowych.

Cena wywoławcza za mieszkanie wynosi 1,9 miliona szwedzkich koron- co daje cenę metra kwadratowego 190 000 koron za metr kwadratowy.

Średnio cena metra kwadratowego w tym rejonie wynosi 83 700 SEK, w porównaniu do ostatnich 12 miesięcy, zgodnie z danymi Hemnet.

Link do oferty

Strona główna Szwecja Sztokholm 10 metrów za 1,9 miliona koron

Warto przeczytać

Skandynawia zdecydowała o wygranej Rafała Trzaskowskiego.

W niedzielę 12 lipca odbyła się II tura wyborów prezydenckich. PKW musi jeszcze policzyć głosy z 4 obwodów do głosowania. Według danych...

„The Times of India”: Szwedzi inteligentnie praktykują dystans społeczny, a lockdown jest zbędny

Serwis „The Times of India” postanowił pochwalić szwedzką strategię walki z koronawirusem. W artykule, opublikowanym na stronie, powołano się na m.in. na...

Niemcy zniosły zakaz podróżowania do Szwecji

Niemcy zniosły zakaz podróżowania do Szwecji, ponieważ liczba przypadków COVID-19 w tym kraju spadła w lipcu po gwałtownym wzroście w czerwcu.