fbpx

10 metrów za 1,9 miliona koron

„Najmniejsza perła Kungsholmen” – opisuje dziesięciometrowe „duże” mieszkanie, które jest obecnie w sprzedaży. Mieszkanie może być twoje za 1,9 mln SEK i cenę metra kwadratowego w wysokości 190 000 SEK (~762 tys. złotych).

Maleńkie mieszkanie znajduje się rzut kamieniem od Fridhemsplan i jest przez agencję nieruchomości określane jako „efektywne powierzchniowo”.

Na powierzchni dziesięciu metrów kwadratowych znajduje się aneks kuchenny z płytą grzewczą, powierzchnią do spania i łazienką wyposażoną w toaletę, umywalkę i prysznic.

Mieszkanie znajduje się na szczycie budynku z 1914 roku, na piątym piętrze. Obecny właściciel zachowuje minimalistyczny charakter mieszkania, dzięki jasnym ścianom i wąskim szafką tak aby mieszkanie wydawało się większe niż jego 10 metrów kwadratowych.

Cena wywoławcza za mieszkanie wynosi 1,9 miliona szwedzkich koron- co daje cenę metra kwadratowego 190 000 koron za metr kwadratowy.

Średnio cena metra kwadratowego w tym rejonie wynosi 83 700 SEK, w porównaniu do ostatnich 12 miesięcy, zgodnie z danymi Hemnet.

Link do oferty

Strona główna Szwecja Sztokholm 10 metrów za 1,9 miliona koron

Warto przeczytać

Rośnie liczba infekcji covidowych. Jest ich o 173% więcej niż we wrześniu

Szwecja przeżywa drugą falę zachorowań na koronawirusa – podobnie zresztą jak większość Europy Zachodniej. W ubiegłym tygodniu wskaźnik umieralności wyniósł 58,6 na...

Szwedzcy nauczyciele o islamskim radykalizmie i zabójstwie Paty’ego: „bądźmy gotowi, to dla nas rzeczywiste ryzyko”

Samuel Paty to francuski nauczyciel, który padł ofiarą brutalnego morderstwa. Uczył historii w szkole w Conflans-Sainte-Honorine, nieopodal Paryża. Na jednej z lekcji...

Policyjne drony będą patrolowały szwedzkie miasto.

Linköping. Lokalna policja zacznie monitorować strefy „no-go” przy wykorzystaniu dronów z wbudowanymi kamerami. Nowoczesne rozwiązanie wprowadzono w życie 19...