fbpx

Zaatakowana i zgwałcona dziewczyna w lesie

W sobotni wieczór w Angered w Göteborgu mężczyzna zaatakował i zgwałcił dziewczynę w wieku poniżej 15 lat.

W późną sobotnią noc podejrzewa się, że młoda dziewczyna została zgwałcona. Dziewczyna oświadczyła, że ​​minęła tunel w Angered, kiedy spotkała nieznanego mężczyznę, który ją zaatakował i zgwałcił.

Matka skontaktowała się z policją, która zjawiła się na miejscu zdarzenia. Zgłoszono gwałt na dziecku, ale nikt jeszcze nie został aresztowany za ten atak. Dziewczyna została zabrana do szpitala.

Ofiara zidentyfikowała sprawcę jako nastolatka, policja szuka teraz ewentualnych świadków zdarzenia.

Jedyną osobą która widziała tego mężczyznę jak wiemy w tej chwili jest ofiara. Zastanawiamy się, czy ktoś coś widział lub słyszał, mówi rzecznik policji Stefan Gustafsson.

Każda osoba posiadająca informacje proszona jest o telefon 11414.

Strona główna Szwecja Göteborg Zaatakowana i zgwałcona dziewczyna w lesie

Warto przeczytać

Rekordowa liczba osób traci prawo jazdy

Jak wynika z raportu przedstawionego przez P4 Göteborg, mały ruch samochodów w okresie pandemii koronawirusa doprowadził do rekordowej liczby osób, które straciły prawo jazdy w zachodniej...

Skandynawia zdecydowała o wygranej Rafała Trzaskowskiego.

W niedzielę 12 lipca odbyła się II tura wyborów prezydenckich. PKW musi jeszcze policzyć głosy z 4 obwodów do głosowania. Według danych...

Szwedzkie miasto wprowadza aplikację „poszukiwanie skarbów”, aby zapobiec zatłoczeniu plaży

Helsingborg uruchomiło aplikację na smartfony, aby latem uniknąć tłoków się na swoich plażach, aplikacja ma prowadzić mieszkańców i turystów do mniej znanych plaż.