Wakacyjna praca jako…

Norweski dziewiętnastolatek został zatrudniony przez organizację promującą edukację seksualną, aby odgrywać gigantycznego penisa obsypującego przechodniów złotym konfetti.

"Myślę, że to wspaniałe, jeśli mogę robić coś dobrego dla innych, będąc wielkim penisem" powiedział norweskiej gazecie Tønsberg Blad – Philip van Eck, człowiek występujący w kostiumie wielkiego penisa.

Philip otrzymał tę pracę na rzecz organizacji promującej edukację seksualną RFSU, po pokonaniu kilkuset innych chętnych osób. Wygrał głownie dzięki swojemu wzrostowi, 193 centymetry, dzięki czemu idealnie pasuje do kostiumu.

"Seks powinien być zabawą, powinien być ekscytujący i trochę frywolny. Chcemy to pokazać w naszej kampanii" – powiedziała Pernille Berg z agencji reklamowej Involve! Advertising, która przygotowała filmik towarzyszący projektowi. "Kampania została przychylnie przyjęta, ludzie zrozumieli humor zawarty w naszym przekazie, chociaż wiele osób, zwłaszcza powyżej trzydziestki uznała naszą kampanie za idiotyczna i banalną."

Prawie 23,000 Norwegów i Norweżek, co roku ulega zarażeniu bakteriami Chlamydii. Ale pomimo wysokiego ryzyka zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową, użycie prezerwatyw w Norwegii jest niższe niż w sąsiednich krajach nordyckich.

W filmiku będącym częścią kampanii RFSU, penis niepostrzeżenie zbliża się do ludzi i obsypuje ich deszczem złotego konfetti.

Hasło kampanii brzmi “Tiss kan overraske” czyli "Penis" lub "mocz" "zawsze może cię zaskoczyć"."Nagranie filmiku nie obyło się bez trudności wszyscy przechodnie chcieli zrobić sobie selfie z wielkim penisem" powiedział van Eck. "Nagle wiele osób chciało dotknąć wielkiego penisa i zrobić sobie z nim zdjęcie. Poczułem się prawie napastowany."

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Szwecja zakazuje wjazdu z Norwegii

Szwedzki rząd ogłosił w niedzielę zakaz wjazdu z Norwegii, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się nowego wariantu koronawirusa. „Zakaz obowiązuje od...

Statystyki policyjne: rekordowa liczba eksplozji w Sztokholmie w 2020 roku

Nowo udostępnione statystyki policyjne wykazały, że w 2020 roku w Sztokholmie zanotowano rekordową liczbę eksplozji i detonacji. Wszystko to...

Greta Thunberg mści się na Donaldzie Trumpie: „wyluzuj, starcze”

Greta Thunberg postanowiła pożegnać Donalda Trumpa, który 20 stycznia zakończył swoją prezydenturę w USA. Nastoletnia aktywistka ekologiczna była przez...

Musisz przeczytać

Szwecja zakazuje wjazdu z Norwegii

Szwedzki rząd ogłosił w niedzielę zakaz wjazdu z Norwegii,...

Sztokholm: dwa ataki na ten sam kościół w ciągu zaledwie tygodnia

W okręgu Spånga-Tensta, w zachodniej części Sztokholmu, stoi zabytkowy...