fbpx

Wakacyjna praca jako…

Norweski dziewiętnastolatek został zatrudniony przez organizację promującą edukację seksualną, aby odgrywać gigantycznego penisa obsypującego przechodniów złotym konfetti.

"Myślę, że to wspaniałe, jeśli mogę robić coś dobrego dla innych, będąc wielkim penisem" powiedział norweskiej gazecie Tønsberg Blad – Philip van Eck, człowiek występujący w kostiumie wielkiego penisa.

Philip otrzymał tę pracę na rzecz organizacji promującej edukację seksualną RFSU, po pokonaniu kilkuset innych chętnych osób. Wygrał głownie dzięki swojemu wzrostowi, 193 centymetry, dzięki czemu idealnie pasuje do kostiumu.

"Seks powinien być zabawą, powinien być ekscytujący i trochę frywolny. Chcemy to pokazać w naszej kampanii" – powiedziała Pernille Berg z agencji reklamowej Involve! Advertising, która przygotowała filmik towarzyszący projektowi. "Kampania została przychylnie przyjęta, ludzie zrozumieli humor zawarty w naszym przekazie, chociaż wiele osób, zwłaszcza powyżej trzydziestki uznała naszą kampanie za idiotyczna i banalną."

Prawie 23,000 Norwegów i Norweżek, co roku ulega zarażeniu bakteriami Chlamydii. Ale pomimo wysokiego ryzyka zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową, użycie prezerwatyw w Norwegii jest niższe niż w sąsiednich krajach nordyckich.

W filmiku będącym częścią kampanii RFSU, penis niepostrzeżenie zbliża się do ludzi i obsypuje ich deszczem złotego konfetti.

Hasło kampanii brzmi “Tiss kan overraske” czyli "Penis" lub "mocz" "zawsze może cię zaskoczyć"."Nagranie filmiku nie obyło się bez trudności wszyscy przechodnie chcieli zrobić sobie selfie z wielkim penisem" powiedział van Eck. "Nagle wiele osób chciało dotknąć wielkiego penisa i zrobić sobie z nim zdjęcie. Poczułem się prawie napastowany."

Strona główna Wiadomości Norwegia Wakacyjna praca jako...

Warto przeczytać

Niewielu pasażerów przepływa przez Morze Bałtyckie

Z dnia na dzień liczba pasażerów statków wycieczkowych pływających po Bałtyku dramatycznie spadła. Firmy żeglugowe borykają się z kryzysem.

Największy spadek od 40 lat: szwedzka gospodarka spowalnia

Według nowych danych, szwedzki PKB odnotował największy spadek w jednym kwartale od 1980 roku. PKB Szwecji spadło o 8,6...

Antyislamski polityk weźmie udział w „uroczystym” paleniu Koranu

Rasmus Paludan, duński polityk o skrajnie antyislamskich poglądach, znów dał o sobie znać. Zdaniem 38-letniego byłego prawnika nadchodzące wydarzenie, podczas którego publicznie...