fbpx

Ukrywana narzeczona Aviciiego ujawnia swój związek

Czeska modelka Tereza Kačerová zamieściła wzruszający i bardzo osobisty list otwarty do Aviciiego w którym, ujawnia swój sekretny związek z nim i jego rolę jako ojczyma jej syna.

„Zawsze byłam nastawiona na utrzymywanie naszej relacji w ukryciu, ponieważ chciałam, żeby była ona nasza i tylko nasza. Nie chciałam brać udziału w medialnym szaleństwie,” napisała Kačerová. „Myślałam, że podzielimy się tą wiadomością ze światem, kiedy zajdę w ciążę. Ale ten plan już się nie ziści.”

Po tym jak Avicii, czyli naprawdę Tim Bergling, został znaleziony martwy w zeszły piątek w Maskacie, stolicy Omanu, pojawiło się wiele spekulacji na temat depresji wywołanej jego sławą.

Jednak na zdjęciach zamieszczonych przez Kačerovą Bergling uśmiecha się i przytula do niej oraz jej syna Luka. Widzimy go jeżdżącego konno oraz odpoczywającego na plaży.

Tereza Kačerová, która urodziła się w Czechach, ale dorastała w Stanach Zjednoczonych, napisała w liście do Berglinga, że wciąż nie może się pogodzić z jego śmiercią.

„Nie budzę się już z twoją głową na moim ciele i z Lukiem przy nas. Zamiast tego, przechodzę ze snu do rzeczywistości każdego ranka z lękiem i z szybko bijącym sercem.”

„Zawsze mówiłam ci, że Luk nie będzie pamiętał życia bez ciebie. Teraz mam nadzieję, że będzie pamiętał życie z tobą. Będę mu pokazywać nagranie, na którym wciąż woła ciebie i pyta się, gdzie my jesteśmy.”

„Moje serce cierpi wiedząc, że już nigdy nie poczuję twojego dotyku, nigdy nie usłyszę twojego śmiechu, nigdy nie zobaczę naszych rąk splecionych przed moją twarzą jako pierwszej rzeczy po otwarciu oczu. Nigdy już nie ucałuję twych wspaniałych ust.”

Kačerová napisała także o wielkiej nieśmiałości gwiazdy muzyki elektronicznej i jak czasem drażniła tym Tima.„Zawsze będę pamiętać każdy moment, w którym przeze mnie czułeś się niekomfortowo, czy to wtedy, kiedy Maya lizała twój sutek przez 30 sekund z powodu mojego z nią zakładu, czy to jak zgłosiłam cię do tańca w średniowiecznej karczmie, czy jak robiłam ci seksualne propozycje przy twoich przyjaciołach, aby patrzeć, jak się zawstydzasz, mój ty ukochany, nieśmiały mężczyzno.”

Kačerová żałuje także, że ‘nie będziesz więcej żartował z gestów, które robiłeś pracując jako DJ.’

W piątek oświadczenie wydali rodzice Berglinga, zostało ono opublikowane przez gazetę DN. Opisali oni swojego syna jako ‘delikatną, artystyczną duszę, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania.’

„On naprawdę zmagał się z myślami na temat życia, jego znaczenia i możliwości osiągnięcia szczęścia. Nie mógł już dłużej tego znosić. Chciał odnaleźć spokój.”Strona główna Wiadomości Szwecja Ukrywana narzeczona Aviciiego ujawnia swój związek

Warto przeczytać

Szwecja ogłasza nowe zasady dotyczące koronawirusa

Limit osób uczestniczących w zgromadzeniach publicznych w Szwecji pozostanie jak na razie na tym samym poziomie – będzie wynosił 50. Na jednej...

Podróże zagraniczne ze Szwecji: gdzie są możliwe, a gdzie lepiej ich unikać?

W czasach pandemii koronawirusa podróże za granicę są nie tylko niewskazane, ale czasem też niemożliwe. Przed każdym wyjazdem powinniśmy zapoznać się z...

Sześć pięknych szwedzkich miast o których mogłeś nie słyszeć

Ystad Jeśli jesteś fanem skandynawskich kryminałów na pewno słyszałeś o Ystad. Tutaj ‘zamieszkuje’ filmowy detektyw Kurt Wallander i tutaj kręcono zdjęcia, zarówno do oryginalnej jak...