Szwedzka gwiazda muzyki Zara Larsson zaśpiewa futbolowy hit tego lata

Szwedzka popowa gwiazda Zara Larsson wraz z francuskim DJ Davidem Guettą zaprezentują oficjalny hymn nadchodzących piłkarskich mistrzostw Europy.

Utwór nazwany ‘This One’s For You’ zostanie przedstawiony w piątek, 13 maja. David Guetta udostępnił już 25 sekundowy fragment na swoim twitterze.

Hymn Euro 2016 to kolejny z listy tegorocznych sukcesów pochodzącej ze Sztokholmu Larsson. Wcześniej, w kwietniu, znalazła się ona na 15 miejscu listy Billboard Hot 100 z utworem ‘Never Forget You’ powstałym we współpracy z MNEK.

Ta 18 latka wykonała ostatnio swój hit w programie The Ellen DeGeneres Show, a także w The Late Late Show z Jamesem Cordenem  co może sugerować jej wielką światową karierę.

Wokalistka, będąca jednocześnie fanką piłki nożnej, ma nadzieję, że zainspiruje swoją reprezentację do osiągnięcia sukcesu we Francji, co może być trudne gdyż Szwecja znajduje się w tzw. grupie śmierci wraz z Włochami, Belgią i Irlandią.

Larsson znana wcześniej w Szwecji międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2015 roku singlem ‘Lush Life’, który doszedł do 3 miejsca na liście UK Singles Chart, a w kraju pokrył się platyną.

Zaśpiewanie hymnu Euro 2016 tylko umocni jej pozycję, gdyż wydarzenie to będzie oglądane przez 299 milionów telewidzów z całego świata.

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Szwecja: surowsze restrykcje covidowe

W czwartek rząd Szwecji zaktualizował ogólnopaństwowe restrykcje dotyczące koronawirusa. Johan Carlson, dyrektor generalny Agencji Zdrowia Publicznego, podkreśla, że choć...

Polsko-szwedzki film zgarnia europejskie nagrody

„Sweat” to polsko-szwedzka koprodukcja, za którą odpowiadają m.in. Svenska Filminstitutet, Polski Instytut Sztuki Filmowej, EC1 Łódź oraz Canal+ Polska....

Szwecja: w 2020 roku mniejszościom etnicznym wypłacono prawie 20 mln koron

Na przestrzeni 2020 roku Agencja ds. Młodzieży i Społeczeństwa Obywatelskiego (Myndigheten för ungdoms- och civilsamhällesfrågor, MUCF) wypłaciła miliony koron...

Musisz przeczytać

Szwecja: surowsze restrykcje covidowe

W czwartek rząd Szwecji zaktualizował ogólnopaństwowe restrykcje dotyczące koronawirusa....

Gmina Botkyrka pod Sztokholmem: płonie 100 tys. ton śmieci

W ciągu ostatnich dni mieszkańcy pewnych obszarów Sztokholmu mogli...