fbpx

Szwedzka gwiazda muzyki Zara Larsson zaśpiewa futbolowy hit tego lata

Szwedzka popowa gwiazda Zara Larsson wraz z francuskim DJ Davidem Guettą zaprezentują oficjalny hymn nadchodzących piłkarskich mistrzostw Europy.

Utwór nazwany ‘This One’s For You’ zostanie przedstawiony w piątek, 13 maja. David Guetta udostępnił już 25 sekundowy fragment na swoim twitterze.

Hymn Euro 2016 to kolejny z listy tegorocznych sukcesów pochodzącej ze Sztokholmu Larsson. Wcześniej, w kwietniu, znalazła się ona na 15 miejscu listy Billboard Hot 100 z utworem ‘Never Forget You’ powstałym we współpracy z MNEK.

Ta 18 latka wykonała ostatnio swój hit w programie The Ellen DeGeneres Show, a także w The Late Late Show z Jamesem Cordenem  co może sugerować jej wielką światową karierę.

Wokalistka, będąca jednocześnie fanką piłki nożnej, ma nadzieję, że zainspiruje swoją reprezentację do osiągnięcia sukcesu we Francji, co może być trudne gdyż Szwecja znajduje się w tzw. grupie śmierci wraz z Włochami, Belgią i Irlandią.

Larsson znana wcześniej w Szwecji międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2015 roku singlem ‘Lush Life’, który doszedł do 3 miejsca na liście UK Singles Chart, a w kraju pokrył się platyną.

Zaśpiewanie hymnu Euro 2016 tylko umocni jej pozycję, gdyż wydarzenie to będzie oglądane przez 299 milionów telewidzów z całego świata.

Strona główna Wiadomości Szwecja Szwedzka gwiazda muzyki Zara Larsson zaśpiewa futbolowy hit tego lata

Warto przeczytać

Szwecja: stopa bezrobocia wzrosła w drugim kwartale 2020 roku

Z opublikowanych we wtorek statystyk wynika, że pandemia koronawirusa przyczyniła się do wzrostu stopy bezrobocia w Szwecji. Kryzys wywołany przez COVID-19 szczególnie...

Sąd uchyla deportację

Szwedzki sąd apelacyjny uchylił nakaz deportacji migranta skazanego za zgwałcenie dziecka ponad 100 razy. Migrant został początkowo skazany za...

30% populacji w Szwecji jest już odporna na COVID-19

Architekt szwedzkiej strategii niestosowania blokad powiedział, że nawet 30% populacji może być teraz odporna na COVID-19, co nie jest poparte żadnymi...