fbpx

Szwedzka gwiazda muzyki Zara Larsson zaśpiewa futbolowy hit tego lata

Szwedzka popowa gwiazda Zara Larsson wraz z francuskim DJ Davidem Guettą zaprezentują oficjalny hymn nadchodzących piłkarskich mistrzostw Europy.

Utwór nazwany ‘This One’s For You’ zostanie przedstawiony w piątek, 13 maja. David Guetta udostępnił już 25 sekundowy fragment na swoim twitterze.

Hymn Euro 2016 to kolejny z listy tegorocznych sukcesów pochodzącej ze Sztokholmu Larsson. Wcześniej, w kwietniu, znalazła się ona na 15 miejscu listy Billboard Hot 100 z utworem ‘Never Forget You’ powstałym we współpracy z MNEK.

Ta 18 latka wykonała ostatnio swój hit w programie The Ellen DeGeneres Show, a także w The Late Late Show z Jamesem Cordenem  co może sugerować jej wielką światową karierę.

Wokalistka, będąca jednocześnie fanką piłki nożnej, ma nadzieję, że zainspiruje swoją reprezentację do osiągnięcia sukcesu we Francji, co może być trudne gdyż Szwecja znajduje się w tzw. grupie śmierci wraz z Włochami, Belgią i Irlandią.

Larsson znana wcześniej w Szwecji międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2015 roku singlem ‘Lush Life’, który doszedł do 3 miejsca na liście UK Singles Chart, a w kraju pokrył się platyną.

Zaśpiewanie hymnu Euro 2016 tylko umocni jej pozycję, gdyż wydarzenie to będzie oglądane przez 299 milionów telewidzów z całego świata.

Strona główna Wiadomości Szwecja Szwedzka gwiazda muzyki Zara Larsson zaśpiewa futbolowy hit tego lata

Warto przeczytać

Szwecja: poluzowane zostaną restrykcje covidowe wobec seniorów

Szwecja wprowadza obostrzenia regionalne z powodu pandemii koronawirusa – na pierwszy ogień poszła Uppsala. 170 tys. mieszkańców regionu poproszono, by pracowali zdalnie...

Silniejsze restrykcje epidemiczne od 19 października. Co musisz wiedzieć?

W przyszłym tygodniu w Szwecji ponownie zaostrzone zostaną restrykcje epidemiczne. Regionalnym władzom umożliwione zostanie wprowadzenie dodatkowych wytycznych, np. w kwestii zakupów w...

Udaremniona próba ucieczki. Zabójca nie zdołał zbiec z więzienia

Peter Madsen, wynalazca i konstruktor, skazany na dożywotnie więzienie za morderstwo, usiłował uciec z więzienia. Został jednak złapany i ponownie trafi za...