fbpx

Policja odkryła głowy i mnóstwo byczych penisów

Suszone genitalia bydła, kozie głowy oraz setki litrów smalcu to tylko kilka z dziwnych rzeczy znalezionych podczas przeszukania pewnej posiadłości w Szwecji.

Gazeta Hela Hälsingland donosi, że w zeszłym tygodniu policja oraz służby zajmujące się ochroną środowiska sprawdziły posiadłość w gminie Hudiksvall, w centralnej Szwecji.

Przeszukując lodówki, zamrażarki, pudła i szafy w budynku znaleziono dużą ilość produktów z wołowiny i wieprzowiny jakie normalnie znajdują się w prawdziwej rzeźni lub lokalnym sklepie z mięsem, ale także:

– dwie kozie głowy
– suszone skóry z reniferów i jeleni
– suszone tchawice, ścięgna, uszy i ogony
– ponad 200 suszonych byczych penisów
– 700 kilo kości
– 500 litrów smalcu

Właściciel nieruchomości, mężczyzna po czterdziestce, jest podejrzewany o prowadzenie nielegalnej rzeźni. Przypadek ten został zgłoszony Szwedzkiej Narodowej Agencji Żywności (Livsmedelsverket).

Według raportu, mężczyzna odwiedzał także lokalnych hodowców w celu uśmiercania chorych lub rannych zwierząt.

Zeznał on, że wieszał mięso i ciął je przed zwróceniem go farmerom. Według raportu odpady powstałe z takiej działalności spalał on w przydomowym ogrodzie.

Suszone bycze penisy są często używane jako zabawki do gryzienia dla psów (zadziwiająco dużo właścicieli psów nie zdaje sobie z tego sprawy). Jednak urzędnicy stwierdzili, że mięso nie nadaje się do spożycia ponieważ nie przeszło kontroli weterynaryjnej. Więc według doniesień gazety Hela Hälsingland zostanie ono zniszczone.

Strona główna Wiadomości Szwecja Policja odkryła głowy i mnóstwo byczych penisów

Warto przeczytać

Szwecja: Syryjczyk, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę w publicznej toalecie, skazany na rozmowy na temat płci

Młody Syryjczyk uniknął deportacji i więzienia po tym, jak został skazany przez szwedzki sąd za zgwałcenie 12-letniej dziewczynki w publicznej toalecie w...

Dania żąda negatywnego wyniku testu Covid-19 na granicy od członków rodziny i pracowników zagranicznych

Dania wymaga obecnie od osób z określonych krajów przedstawienia negatywnego wyniku testu Covid-19 przy wjeździe do Danii w celach zawodowych lub rodzinnych.

Jak przebiega druga fala epidemii koronawirusa w Szwecji?

W Szwecji zaobserwować można wzrost liczby infekcji koronawirusowych, ale wciąż nie został wprowadzony bezwzględny lockdown. Stosowanie środków przymusu zwyczajnie nie sprawdziłoby się...