fbpx

Plan kryzysowy sieci hoteli – wynajem długoterminowy

Aby wyjść z kryzysu, sieć hoteli Elite oferuje wynajem swoich pokoi. „Dziewięć na dziesięć pokoi hotelowych w Sztokholmie jest pustych”, mówi CEO Elite Hotel.

Sieć Hoteli Elite, która ma siedem hoteli w Sztokholmie, podobnie jak reszta branży hotelowej mocno ucierpiała przez koronawirusa. Ponad połowa personelu hoteli została tymczasowo zwolniona. W Sztokholmie dziewięć na dziesięć pokoi jest pustych.

W samym tylko Sztokholmie jest około 1100 wolnych pokoi hotelowych, które są gotowe do wynajęcia na dłuższy czas. “Wiemy, że mamy duży niedobór mieszkań w dużych miastach ”- powiedział David Halldén, CEO Elite Hotels.

Pokoje, które są do wynajęcia, zostały umieszczone na stronie Blocket, koszt wynajęcia pokoju rozpoczyna się od 8000 koron.

Oferta kierowana jest do studentów oraz nowych mieszkańców, którzy chcą zamieszkać w centralnych lokalizacjach.

Wynajem możliwy jest maksymalnie do stycznia 2021, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, hotel gwarantuje dostęp do internetu oraz cotygodniowe sprzątanie.

Strona główna Wiadomości Szwecja Plan kryzysowy sieci hoteli - wynajem długoterminowy

Warto przeczytać

Tegnell: „Gdyby tylko można było cofnąć czas…”

Szwedzka strategia walki z koronawirusem okazała się kontrowersyjna. Przypomnijmy: podczas gdy większość państw Europy zdecydowała się na bezwzględny lockdown, w Szwecji życie...

Szwecja miała właśnie najgorętszy dzień w roku

Lato jeszcze się nie rozpoczęło a już jedno miasto odnotowało najgorętszy dzień w Szwecji. Według wstępnych danych szwedzkiej krajowej...

Spada zaufanie obywateli do szwedzkiego rządu

Nowy sondaż sporządzony przez Sifo wskazuje, że zaufanie Szwedów do rządu spadło poniżej 50 procent. Mieszkańcy Szwecji coraz mniej ufają też Agencji...