Plan kryzysowy sieci hoteli – wynajem długoterminowy

Aby wyjść z kryzysu, sieć hoteli Elite oferuje wynajem swoich pokoi. „Dziewięć na dziesięć pokoi hotelowych w Sztokholmie jest pustych”, mówi CEO Elite Hotel.

Sieć Hoteli Elite, która ma siedem hoteli w Sztokholmie, podobnie jak reszta branży hotelowej mocno ucierpiała przez koronawirusa. Ponad połowa personelu hoteli została tymczasowo zwolniona. W Sztokholmie dziewięć na dziesięć pokoi jest pustych.

W samym tylko Sztokholmie jest około 1100 wolnych pokoi hotelowych, które są gotowe do wynajęcia na dłuższy czas. “Wiemy, że mamy duży niedobór mieszkań w dużych miastach ”- powiedział David Halldén, CEO Elite Hotels.

Pokoje, które są do wynajęcia, zostały umieszczone na stronie Blocket, koszt wynajęcia pokoju rozpoczyna się od 8000 koron.

Oferta kierowana jest do studentów oraz nowych mieszkańców, którzy chcą zamieszkać w centralnych lokalizacjach.

Wynajem możliwy jest maksymalnie do stycznia 2021, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, hotel gwarantuje dostęp do internetu oraz cotygodniowe sprzątanie.

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Kiedy powstanie sieć tuneli łączących Danię i Szwecję?

Władze regionu Skåne, na południu Szwecji, mają w planach budowę sieci tuneli, które połączą Helsinborg z duńskim miastem Helsingør...

Tłumy w szwedzkich szpitalach. Pacjentów jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej

W szwedzkich szpitalach przebywa obecnie więcej pacjentów niż na którymkolwiek wcześniejszym etapie pandemii koronawirusa. Państwowy epidemiolog Anders Tegnell przyznaje,...

Thunberg przywołuje Dalajlamę do porządku: „Proszę, ucz się więcej”.

Aktywistka klimatyczna Greta Thunberg, która 3 stycznia świętowała osiemnaste urodziny, miała przyjemność stoczyć wideorozmowę z Dalajlamą. Duchowy i polityczny...

Musisz przeczytać

Kiedy powstanie sieć tuneli łączących Danię i Szwecję?

Władze regionu Skåne, na południu Szwecji, mają w planach...

Socjaldemokraci znów krytykowani za bezradność wobec koronawirusa

Ostatni sondaż wyborczy wykazał, że Stefan Löfven i prowadzona...