fbpx

Plan kryzysowy sieci hoteli – wynajem długoterminowy

Aby wyjść z kryzysu, sieć hoteli Elite oferuje wynajem swoich pokoi. „Dziewięć na dziesięć pokoi hotelowych w Sztokholmie jest pustych”, mówi CEO Elite Hotel.

Sieć Hoteli Elite, która ma siedem hoteli w Sztokholmie, podobnie jak reszta branży hotelowej mocno ucierpiała przez koronawirusa. Ponad połowa personelu hoteli została tymczasowo zwolniona. W Sztokholmie dziewięć na dziesięć pokoi jest pustych.

W samym tylko Sztokholmie jest około 1100 wolnych pokoi hotelowych, które są gotowe do wynajęcia na dłuższy czas. “Wiemy, że mamy duży niedobór mieszkań w dużych miastach ”- powiedział David Halldén, CEO Elite Hotels.

Pokoje, które są do wynajęcia, zostały umieszczone na stronie Blocket, koszt wynajęcia pokoju rozpoczyna się od 8000 koron.

Oferta kierowana jest do studentów oraz nowych mieszkańców, którzy chcą zamieszkać w centralnych lokalizacjach.

Wynajem możliwy jest maksymalnie do stycznia 2021, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, hotel gwarantuje dostęp do internetu oraz cotygodniowe sprzątanie.

Strona główna Wiadomości Szwecja Plan kryzysowy sieci hoteli - wynajem długoterminowy

Warto przeczytać

Tegnell o wzroście zachorowań na koronawirusa: „zmierzamy w złym kierunku”

Szwecja. Podczas gdy premier znów ostrzega obywateli, by stosowali się do restrykcji i nakazów, obowiązujących od początku pandemii koronawirusa, Andersowi Tegnellowi zbiera...

Szwecja: „klany” gangsterskie sprawują władzę nad dzielnicami dużych miast

Szwedzka policja ma trudności w zapanowaniu nad „klanami” gangsterskimi, które korzystają rzekomo z własnego wymiaru sprawiedliwości i przyczyniają się do wzrostu brutalnych...

Jedyny taki sklep w Szwecji: kupicie tu zarówno “śmieci”, jak i wysokiej klasy odzież.

Anna Bergstrom wpadła na pomysł nietypowego biznesu. Postanowiła otworzyć centrum handlowe, w którym nabyć można produkty używane. Nie jest to jednak standardowy...