43-letni mężczyzna z Oppland został skazany na 12 lat więzienia za seksualne ataki dziewcząt. Mężczyzna uprawiał także seks ze zwierzętami oraz posiadał dużą ilość zabronionej pornografii.

Agencja NTB donosi, że mężczyzna ten dopuścił się 11 ataków na dziewczynki w wieku od niemowlęcego do 18 lat, oraz co najmniej dwa razy uprawiał seks ze zwierzętami.

Po jego zatrzymaniu zeszłej jesieni, policja skonfiskowała ponad 1,5 miliona fotografii, z których co najmniej 60,000 zostało uznanych za nielegalne. Wśród skonfiskowanych materiałów mają być podobno także filmy z napaści na dziewczynki.

Gdy policja zatrzymała mężczyznę znalazła także fotografie pokazujące gwałt niemowlęcia. Policja powiedziała, że kiedy podejrzanemu pokazane te zdjęcia był zaskoczony.

„Nie mogę na to patrzeć, to nie mogę być ja. To najgorszą rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem,” powiedział on przed sądem.

Obrońca mężczyzny zapowiedział apelację od wyroku.

„Nie omawialiśmy jeszcze z nim dalszego działania, ale krótko z nim rozmawiałem. Jego pierwszą reakcją była chęć złożenia odwołania,” powiedział agencji NTB Vegard Aaløkken.

Prokurator argumentował, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna będzie kontynuował swoją działalność.

„Jeśli ktoś przeprowadził serię ataków na dzieci, musi się do tego przyznać i pracować nad alternatywnym schematem zachowań, gdy pojawiają się takie pragnienia. Ale jak długo ktoś nie rozpoznaje [problemu] wbrew temu, co mówią fakty, tak długo ten wyrok jest prawidłowy,” powiedział w sądzie prokurator.

Co najmniej 8 z 12 lat mężczyzna będzie musiał spędzić w więzieniu, wyrok może zostać przedłużony po upływie tego czasu.

1 KOMENTARZ

  1. Niech gnije w więzieniu. Dobrzy było by aby pokazali zdjęcie tego psychola, tak aby na ewentualną przyszłość społeczeństwo zrobiło z nim to co należy…. a chętni się znajdą

Comments are closed.