Mężczyzna postrzelony w Farsta w Sztokholmie

Mężczyzna został postrzelony w czwartek wieczorem w Farsta w Sztokholmie. Został zabrany do szpitala z poważnymi, ale nie zagrażającymi życiu obrażeniami.

Krótko po godzinie ósmej wieczorem w czwartek policja została zaalarmowana o strzelaninie w Farsta. Na miejscu zdarzenia znaleźli postrzelonego mężczyznę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami.

- Reklama -

Według Oli Österlinga z policji w Sztokholmie, strzelanina miała miejsce na zewnątrz.

“Jest teraz mapowanie postrzelonego mężczyzny, aby sprawdzić, czy istnieją powiązania z poprzednimi przestępstwami w Farsta lub w regionie”, powiedziała Ola Österling w czwartek wieczorem.

Policja znalazła samochód, który według nich może mieć związek z tą strzelaniną.

- Reklama -

“Uważamy, że przestępstwo zostało popełnione w pobliżu lub wewnątrz samochodu. Ma to kluczowe znaczenie dla niniejszego dochodzenia”.

Jednocześnie policja uważa, że w sprawę zamieszanych jest kilka osób.

- Reklama -

“Staramy się uzyskać więcej szczegółów poprzez przeszukiwanie od drzwi do drzwi i kamer monitoringu w okolicy”, powiedziała Österling powiedział wywiadu dla SVT.

Incydent został zakwalifikowany jako usiłowanie zabójstwa.

https://www.instagram.com/tv/CV3zPevAvo6/?utm_medium=copy_link
Udostępnij