fbpx

Królewski manewr Królowej Elżbiety II w drodze do kościoła

Królowa brytyjska Elżbieta II jechała swoim jaguarem w niedzielę do kościoła, gdy na jej drodze pojawiła się wolno idąca rodzina. Królowa postanowiła ominąć ich bardzo nieładnym, manewrem.

Królowa nie ma czasu na czekanie aż ustąpicie jej z drogi.
Królowa nie ma czasu na czekanie aż ustąpicie jej z drogi.

Zamiast poczekać aż, zejdą oni na jedną stronę drogi, ominęła ich jadąc po trawniku. Omijana rodzina wydaje się być bardzo zaskoczona takim sposobem jazdy.

Niespodziewane manewry na drodze zawsze dziwią, a w wykonaniu królowe tym bardziej.
Niespodziewane manewry na drodze zawsze dziwią, a w wykonaniu królowe tym bardziej.

Scarlett Vincent, która spacerowała razem ze swoja rodziną po parku wokół Zamku Windsor, powiedziała Mail Online, że razem ze swoim partnerem nie zdawali sobie sprawy, że królowa spędzą ten weekend w zamku.

“Nie mieliśmy po prostu czasu, aby zejść z drogi, byliśmy zajęcie sobą, więc musiała nas objechać,” powiedziała Vincent. “Toby pchał rowerek a ja byłam zajęta wózkiem Teddiego, kiedy zorientowałam się, co się dzieje. Odwróciłam się do Tobiego i powiedziałam ‘O, mój boże, to była królowa’.”

“Wskazałam na samochód a ona uśmiechnęła się do nas i pomachała.”

Po ominięciu 'blokady' królowa kontynuuje jazdę do kościoła.
Po ominięciu ‘blokady’ królowa kontynuuje jazdę do kościoła.

Strona główna Wiadomości Królewski manewr Królowej Elżbiety II w drodze do kościoła

Warto przeczytać

Rekordowa liczba osób traci prawo jazdy

Jak wynika z raportu przedstawionego przez P4 Göteborg, mały ruch samochodów w okresie pandemii koronawirusa doprowadził do rekordowej liczby osób, które straciły prawo jazdy w zachodniej...

Szwedzkie miasto wprowadza aplikację „poszukiwanie skarbów”, aby zapobiec zatłoczeniu plaży

Helsingborg uruchomiło aplikację na smartfony, aby latem uniknąć tłoków się na swoich plażach, aplikacja ma prowadzić mieszkańców i turystów do mniej znanych plaż.

Fox News o sytuacji epidemicznej w Szwecji i odporności stadnej

Kilka dni temu w amerykańskiej stacji informacyjnej Fox News powrócił temat koronawirusa w Szwecji. W programie „White...