fbpx

Królewski manewr Królowej Elżbiety II w drodze do kościoła

Królowa brytyjska Elżbieta II jechała swoim jaguarem w niedzielę do kościoła, gdy na jej drodze pojawiła się wolno idąca rodzina. Królowa postanowiła ominąć ich bardzo nieładnym, manewrem.

Królowa nie ma czasu na czekanie aż ustąpicie jej z drogi.
Królowa nie ma czasu na czekanie aż ustąpicie jej z drogi.

Zamiast poczekać aż, zejdą oni na jedną stronę drogi, ominęła ich jadąc po trawniku. Omijana rodzina wydaje się być bardzo zaskoczona takim sposobem jazdy.

Niespodziewane manewry na drodze zawsze dziwią, a w wykonaniu królowe tym bardziej.
Niespodziewane manewry na drodze zawsze dziwią, a w wykonaniu królowe tym bardziej.

Scarlett Vincent, która spacerowała razem ze swoja rodziną po parku wokół Zamku Windsor, powiedziała Mail Online, że razem ze swoim partnerem nie zdawali sobie sprawy, że królowa spędzą ten weekend w zamku.

“Nie mieliśmy po prostu czasu, aby zejść z drogi, byliśmy zajęcie sobą, więc musiała nas objechać,” powiedziała Vincent. “Toby pchał rowerek a ja byłam zajęta wózkiem Teddiego, kiedy zorientowałam się, co się dzieje. Odwróciłam się do Tobiego i powiedziałam ‘O, mój boże, to była królowa’.”

“Wskazałam na samochód a ona uśmiechnęła się do nas i pomachała.”

Po ominięciu 'blokady' królowa kontynuuje jazdę do kościoła.
Po ominięciu ‘blokady’ królowa kontynuuje jazdę do kościoła.

Strona główna Wiadomości Królewski manewr Królowej Elżbiety II w drodze do kościoła

Warto przeczytać

Rekordowe zimne lato w Szwecji. -3,3 stopnia w lipcu

W sobotę w większości miejsc w Szwecji było mniej niż 20 stopni Celsjusza. W kilku miejscach, takich jak Harstena oraz północnej Ölands, odnotowano temperaturę powyżej 20...

Szwedzki premier odrzuca wszelkie ograniczenia osób ubiegających się o azyl

Szwedzki premier Stefan Löfven odrzucił pomysł ograniczenia jakichkolwiek wniosków azylowych, stwierdzając, że taka propozycja byłaby sprzeczna z poparciem samego prawa do azylu.

W budynku mieszkalnym szaleje wielki pożar

Płonie ośmiopiętrowym budynek mieszkalny Landskrona.- Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenia. Panuje chaos i panika wśród mieszkańców, mówi jeden ze świadków.