-Reklama-

Przygotuj swój żołądek, gdyż ‚sekretne menu’ McDonald’sa może okazać się rzeczywistością. Ostatnio w serwisie Reddit, w dziale Zapytaj Mnie o Cokolwiek, pojawiła się wypowiedź pracownika restauracji, mówiąca, że rzeczywiście klienci mogą zamówić potrawy, których nie ma w ‚zwykłym’ menu, chociaż ich składniki nie są wcale sekretne, tak jak niektórzy mogli sądzić.

Według użytkownika z Nickiem OrchidHibiscus, który twierdzi, że jest menadżerem zmiany w restauracji w szkockim Glasgow, każdy dodatkowy składnik dodany do istniejącego menu jest określany, jako ‚zamówienie grilla’. Na przykład, mówią pracownicy, zamówienie Big Maca bez ogórka konserwowego będzie nazwane ‚zamówieniem grilla’.

Sekretne zamówienia – jak precyzują pracownicy, niezatwierdzone przez centralę McDonald’sa – to po prostu każde niestandardowe zamówienie.

„Kiedy zamówisz coś specjalnego pracownik może nie znać nazwy, ale jeśli wytłumaczysz mu co to jest i zapłacisz za wszystkie składniki, to po prostu kolejne ‚zamówienie grilla’, które z pewnością zrealizujemy,” napisał OrchiHibiscus.

Pracownicy zaliczają do ‚sekretnego menu’ takie potrawy jak na przykład ‚Land, Sea and Air Burger’ (czyli Big Mac, Filet-O-Fish oraz McChicken w jednym) oraz posiadającego mocna nazwę McGangbang (McChicken Sandwich wewnątrz McDouble), czyli po prostu kreatywne kombinacje istniejących potraw.

Dodatkowo serwis #HackTheMenu podaje pełną listę składników, jakie według niego, można zamówić w celu skomponowania swojej wymarzonej potrawy.

Podczas, gdy #HackTheMenu twierdzi, że większość ze składników z ich listy może być zamówiona w każdej restauracji McDonald’sa,

„Nie mamy żadnego ‚sekretnego menu’ w angielskim McDonald’sie. Kochamy jedzenie, które podajemy w naszej restauracji i nie zamierzamy nic ukrywać przed klientami,” powiedział rzecznik prasowy McDonald’sa. Jednak przyznał, że klienci mogą poprosić o pewne zmiany.

„Każde zamówienie dodatkowych składników lub zmian w naszych produktach jest rozważane przez naszych pracowników a wszystkie dodatki mogą zostać doliczone do ceny.”

-Reklama-