fbpx

Na 8 lat więzienia został skazany Norweg, który molestował seksualnie 62 dzieci

66-letni mężczyzna został w czwartek skazany na 8 lat więzienia za serię seksualnego molestowania nieletnich z Norwegii i Filipin poprzez Internet.

Mężczyzna z Bergen został oskarżony między innymi o zamawianie molestowania filipińskich dzieci podczas transmitowanych na żywo pokazów.

Według nadawcy NRK, mężczyzna łącznie molestował 62 dzieci, z czego 20 z nich pochodziło z Filipin.

Mężczyzna miał wysyłać pieniądze, które otrzymywał z tytułu swojej niepełnosprawności, do rodziny na Filipinach, która w zamian wysyłała mu materiały z molestowanymi dziećmi. W akcie oskarżenia prokurator podkreślał, że dzieci, których molestowanie było nagrywane, były w dużej mierze uzależnione od pieniędzy otrzymywanych od tego mężczyzny.

Pozostała 42 dzieci wymienionych w oskarżeniu, była zaczepiana i oszukiwana przez oskarżonego na różnych czatach internetowych. Według aktu oskarżenia 66-latek miał udawać młodą osobę, aby pozyskać zaufanie swoich rozmówców, a następnie namawiał ich do aktów seksualnych.

Mężczyzna już wcześniej spędził w więzieniu 10 miesięcy skazany za inne zarzuty natury seksualnej.

Jego proces został wydzielony z większej operacji ‘Dark Room’, w której policja namierzyła siatkę łącznie 51 pedofilów internetowych.  

Strona główna Wiadomości Norwegia Na 8 lat więzienia został skazany Norweg, który molestował seksualnie 62 dzieci

Warto przeczytać

Szwecja: Syryjczyk, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę w publicznej toalecie, skazany na rozmowy na temat płci

Młody Syryjczyk uniknął deportacji i więzienia po tym, jak został skazany przez szwedzki sąd za zgwałcenie 12-letniej dziewczynki w publicznej toalecie w...

Dania żąda negatywnego wyniku testu Covid-19 na granicy od członków rodziny i pracowników zagranicznych

Dania wymaga obecnie od osób z określonych krajów przedstawienia negatywnego wyniku testu Covid-19 przy wjeździe do Danii w celach zawodowych lub rodzinnych.

Jak przebiega druga fala epidemii koronawirusa w Szwecji?

W Szwecji zaobserwować można wzrost liczby infekcji koronawirusowych, ale wciąż nie został wprowadzony bezwzględny lockdown. Stosowanie środków przymusu zwyczajnie nie sprawdziłoby się...