-Reklama-

Złodziej próbujący dostać się do nocnego klubu, sam zadzwonił po policję po tym jak jego stopa utknęła w oknie na drugim piętrze.

Niefortunny włamywacz został zatrzymany przez policję tuż przed godziną czwarta rano w poniedziałek, po tym jak utknął przy próbie dostania się do nocnego klubu Villa Strömpis w szwedzkim mieście Örebro.

„Policja i służby ratunkowe udały się na miejsce, mężczyzna ewidentnie próbował włamać się do klubu, dlatego został zatrzymany,’ powiedział przedstawiciel lokalnej policji Jan-Åke Sjöström.

Albin Öhrn, menadżer klubu powiedział, że stopa włamywacza utknęła w mocno skręconym oknie, podczas gdy tułów, ręce i jedną z nóg miał on już wewnątrz pomieszczenia.

„Zostawił w pomieszczeniu ślady rąk i jednej nogi. Wciąż mamy tutaj jego jeden but. To naprawdę zabawna sytuacja. Można powiedzieć, że to nie był najlepszy złodziej.”


Czy wiesz, że … dziennikarstwo kosztuje. Artykuły na stronie wymagają specjalistycznego tłumaczenia,  środki od reklamodawców nie pokrywają wszystkich kosztów, przez co uniemożliwia to dalszy rozwój strony.
Pomóc można w prosty sposób. Na stronie wyświetlane są banery reklamowe (pamiętaj o nich) lub również możesz przekazać darowiznę na rozwój strony