fbpx

W Norwegii znaleziono dwoje martwych dzieci i ranną matkę

W niedzielę rano pod adresem w Lørenskog znaleziono dwoje martwych dzieci i ranną matkę. W związku ze sprawą policja prowadzi poszukiwania w Fjerdingby.

Norweska policja otrzymała alarm o możliwym pożarze w Lørenskog w niedzielę o godzinie 08:30. Gdy na miejsce zdarzenia przybyły służby ratunkowe, znaleziono dwoje martwych dzieci i ranną kobietę.

– Resuscytację krążeniowo-oddechową rozpoczęto bezpośrednio na dzieciach, ale dość szybko ustalono, że ich życia nie można uratować – powiedziała w rozmowie z gazetą Dagbladet szefowa policji Marit Furuseth.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa, ale nie poinformowała, czy ma już podejrzanego w tej sprawie.

– Jesteśmy na początku śledztwa, ale pracujemy nad sformułowaniem opinii o tym, co się stało. Rozmawiamy z mieszkańcami i prosimy ludzi, którzy byli na miejscu między północą a dziewiątą rano w niedzielę o skontaktowanie się z policją, mówi Marit Furuseth gazecie.

Policja namawia ludzi do pozostania w domach, w gminie Rælingen do południa uzbrojeni policjanci szukały osoby, która mogła być powiązana ze śmiercią dzieci.

Szefowa policji, Marit Furuseth, poinformowała, że ojciec dwojga zmarłych dzieci w Lørenskog  jest pod opieką policji.

Strona główna Wiadomości Norwegia W Norwegii znaleziono dwoje martwych dzieci i ranną matkę

Warto przeczytać

Rośnie liczba infekcji covidowych. Jest ich o 173% więcej niż we wrześniu

Szwecja przeżywa drugą falę zachorowań na koronawirusa – podobnie zresztą jak większość Europy Zachodniej. W ubiegłym tygodniu wskaźnik umieralności wyniósł 58,6 na...

Szwedzcy nauczyciele o islamskim radykalizmie i zabójstwie Paty’ego: „bądźmy gotowi, to dla nas rzeczywiste ryzyko”

Samuel Paty to francuski nauczyciel, który padł ofiarą brutalnego morderstwa. Uczył historii w szkole w Conflans-Sainte-Honorine, nieopodal Paryża. Na jednej z lekcji...

Policyjne drony będą patrolowały szwedzkie miasto.

Linköping. Lokalna policja zacznie monitorować strefy „no-go” przy wykorzystaniu dronów z wbudowanymi kamerami. Nowoczesne rozwiązanie wprowadzono w życie 19...