“Szwedzki Fritzl” stanął przed sądem

1748

1Oskarżony doktor, nazwany „szwedzkim Fritzl’em” który porwał kobietę i uwięził ją jako swoją seks niewolnicę w bunkrze, stanął przed sztokholmskim sądem.

Martin Trenneborg budował swój “bunkier” w 2010 roku, poświęcając jakieś osiem godzin dziennie pracuje nad ukończeniem go w lecie 2015

Martin Trenneborg, 30 lat, oraz jego trzydziestoletnia ofiara spotkali się w jej sztokholmskim mieszkaniu we wrześniu zeszłego roku na ich drugiej randce, gdy podał on jej truskawki nafaszerowane Rohypnolem.

Trenneborg dokładnie zaplanował całe porwanie, łącznie z zakupem maski, pozwalającej mu udawać starszą kobietę podczas 550 kilometrowej podróży, ze Sztokholmu do jego domu.

Policja odnalazła tę maskę razem z jeszcze jedną, tym razem brodatego mężczyzny, podczas przeszukania farmy samotnie położonej niedaleko Kristianstad w południowej Szwecji, po aresztowaniu mężczyzny we wrześniu zeszłego roku.

 

 

Nabył on maski, aby użyć ich jako przebrania dla siebie i swojej ofiary w czasie podróży na farmę, gdzie mężczyzna przez 5 lat budował bunkier w, którym zamierzał przetrzymywać swoją ofiarę ‘przez wiele lat’.

Policja znalazła dwie maski gumowe w sypialni Trenneborg, który miał podobno przeznaczone do wykorzystania w przebraniach podczas podróży ze Sztokholmu do Kristianstad
Policja znalazła dwie gumowe maski w sypialni Trenneborga, które mogły być przeznaczone do wykorzystania  podczas podróży ze Sztokholmu do Kristianstad
Policja znalazła dwie maski gumowe w sypialni Trenneborg, który miał podobno przeznaczone do wykorzystania w przebraniach podczas podróży ze Sztokholmu do Kristianstad
Policja znalazła dwie gumowe maski w sypialni Trenneborga, które mogły być przeznaczone do wykorzystania podczas podróży ze Sztokholmu do Kristianstad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły planu Trenneborga znane są z jego bloga prowadzonego w późnych latach dziewięćdziesiątych, gdzie opisywał co mu się podoba a co nie, włącznie z wymieniem swoich ulubionych aktorów.

Wyrażał on tam swój podziw dla takich aktorów jak Christopher Walken oraz Arnold Schwarzenegger, ale także włoskiego gwiazdora porno Rocco Siffredi, znanego z ostrych scen seksu analnego.

Napisał on tam również, że nienawidzi ‘komunizmu, komarów i porannego wstawania’, a uwielbia wysadzać różne rzeczy.

38-letni lekarz odurzony kobietę, która jest w jej 30s, korzystając truskawki splecione z Rohypnol w jej mieszkaniu w Sztokholmie, i pojechaliśmy prawie 350miles do swojego domu w południowej Szwecji
Pokój w której była przetrzymywana kobieta.

Mężczyzna oskarżony jest o podanie kobiecie maczanych w czekoladzie truskawek, z dodatkiem Rohypnolu. Zatrute owoce oznaczał on czarnym markerem na liściach.

Następnie zgwałcił on kobietę, gdy była ona nieprzytomna, a później przy pomocy wózka inwalidzkiego przeniósł ją do swojego samochodu.

Doctor takes woman hostage in Fritzl bunker....Traces of flunitrazepan found the empty bottle of champagne. Pictures Swedish Police Handout
Policja znalazła ślady środków odurzających w szampanie i soku.

Pojechał z nią ze Sztokholmu do swojego domu, dużej posiadłości w Axeltorp, wsi nieopodal Kristianstad, około 550 kilometrów na południe od Sztokholmu. W czasie podróży robił ofierze zastrzyki ze środkiem usypiającym, aby się nie obudziła.

Prokurator powiedział, że mężczyzna miał przygotowane dwie maski, starszej kobiety oraz brodatego mężczyzny do użycia podczas długiej podróży samochodem, które to maski zostały później odnalezione przez policję w jego sypialni.

Kuchnia
Kuchnia