fbpx

Szpital w pięknym geście połączył parę pozostającą od 68 lat w związku małżeńskim

“Ja nie mogę być daleko od niej.”

Podczas swojego 68 letniego małżeństwa, Tom i Arnisteen Clark bardzo rzadko nie spędzali nocy razem. Więc pobyt w szpitalu był dla nich bardzo ciężkim doświadczeniem, gdyż umieszczono ich w oddzielnych pokojach. Tom, 96 letni weteran wojenny koreańskiej, został przyjęty do szpitala zaledwie kilka dni przed tym jak przyjęto tam również jego 92 letnią żonę. Oboje znaleźli się na oddziale ortopedycznym szpitala Piedmont Fayette Hospital w Fayetteville, w stanie Georgia. Na tym oddziale nie ma dwuosobowych pokoi, więc nawet gdyby personel szpitala chciał, to nie miał jak umieścić ich razem.

Jednak dzięki pomocy personelu, para spędza codziennie razem tyle godzin ile to możliwe.

Tom, dzięki specjalnemu zezwoleniu może spędzać kilka godzin ze swoją ukochaną żoną. “Ja po prostu nie mogę być oddalony od niej, to najwspanialsza kobieta na świecie,” powiedział obsłudze szpitala.

Przedstawiciel szpitala powiedział gazecie The Huffington Post, że para została już przeniesiona na oddział rehabilitacji, gdzie mamy nadzieję pozostają cały czas obok siebie.

para1

Życzymy Tomowi i Arnisteen jeszcze wielu lat szczęśliwego życia.

Strona główna Wiadomości Szpital w pięknym geście połączył parę pozostającą od 68 lat w związku...

Warto przeczytać

Swexit. Europarlamentarzyści uważają, że jest to realne.

Były poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że Szwecja powinna pójść w ślady za Wielką Brytanią i wyjść z Unii. Okazuje się, że...

Nietypowy hotel stojący obok latarni morskiej: spędź noc z dala od lądu

Pater Noster to prawdopodobnie najbardziej nietypowy hotel, jaki znajdziecie w Szwecji – a na pewno najdalej wysunięty od lądu. Jedno jest pewne:...

„Zielony” podatek za plastikowe torebki uznany za porażkę

UE wprowadziła pewien czas temu podatek od torebek foliowych. Miał on na celu ograniczenie rocznego zużycia tychże właśnie jednorazowych reklamówek.