fbpx

Szpital w pięknym geście połączył parę pozostającą od 68 lat w związku małżeńskim

“Ja nie mogę być daleko od niej.”

Podczas swojego 68 letniego małżeństwa, Tom i Arnisteen Clark bardzo rzadko nie spędzali nocy razem. Więc pobyt w szpitalu był dla nich bardzo ciężkim doświadczeniem, gdyż umieszczono ich w oddzielnych pokojach. Tom, 96 letni weteran wojenny koreańskiej, został przyjęty do szpitala zaledwie kilka dni przed tym jak przyjęto tam również jego 92 letnią żonę. Oboje znaleźli się na oddziale ortopedycznym szpitala Piedmont Fayette Hospital w Fayetteville, w stanie Georgia. Na tym oddziale nie ma dwuosobowych pokoi, więc nawet gdyby personel szpitala chciał, to nie miał jak umieścić ich razem.

Jednak dzięki pomocy personelu, para spędza codziennie razem tyle godzin ile to możliwe.

Tom, dzięki specjalnemu zezwoleniu może spędzać kilka godzin ze swoją ukochaną żoną. “Ja po prostu nie mogę być oddalony od niej, to najwspanialsza kobieta na świecie,” powiedział obsłudze szpitala.

Przedstawiciel szpitala powiedział gazecie The Huffington Post, że para została już przeniesiona na oddział rehabilitacji, gdzie mamy nadzieję pozostają cały czas obok siebie.

para1

Życzymy Tomowi i Arnisteen jeszcze wielu lat szczęśliwego życia.

Strona główna Wiadomości Szpital w pięknym geście połączył parę pozostającą od 68 lat w związku...

Warto przeczytać

Rekordowa liczba osób traci prawo jazdy

Jak wynika z raportu przedstawionego przez P4 Göteborg, mały ruch samochodów w okresie pandemii koronawirusa doprowadził do rekordowej liczby osób, które straciły prawo jazdy w zachodniej...

Fox News o sytuacji epidemicznej w Szwecji i odporności stadnej

Kilka dni temu w amerykańskiej stacji informacyjnej Fox News powrócił temat koronawirusa w Szwecji. W programie „White...

Szwedzkie miasto wprowadza aplikację „poszukiwanie skarbów”, aby zapobiec zatłoczeniu plaży

Helsingborg uruchomiło aplikację na smartfony, aby latem uniknąć tłoków się na swoich plażach, aplikacja ma prowadzić mieszkańców i turystów do mniej znanych plaż.