fbpx

5 latka chora na raka została ‘najpiękniejszą księżniczką na balu’ podczas swojego magicznego przyjęcia urodzinowego

Tę noc, kiedy dołączyła do innych księżniczek na pewno będzie długo pamiętać.

Lila May Schow kocha księżniczki. W swoje piąte urodziny wzięła udział w przyjęciu dla księżniczek.

Lila May, która zmaga się z neuroblastomą, nowotworem złośliwym cewy nerwowej, skończyła 5 lat 31 lipca. Jej rodzice, obawiając się, że mogą to być jej ostatnie urodziny, postanowili przyszykować jej z tej okazji coś specjalnego.

“Ona zawsze chciała mieć przyjęcie w postaci balu z wymyślnymi strojami, tańcami i tego typu rzeczami,” napisała na Facebooku jej matka, Heidi Hall. “Naprawdę staraliśmy się przygotować jej takie wielkie przyjęcie, bojąc się, że balu na zakończenie szkoły i wesela może ona nie doczekać.”

Heidi poprosiła także znajomych o podrzucenie kilku pomysłów na to przyjęcie. Bardzo szybko otrzymała pomoc w organizacji magicznego balu dla córki.

Lila May przybyła na przyjęcie, w specjalnym ośrodku w Hood River w stanie Oregon, powozem ciągniętym przez konie. Przed salą trwał festyn i rozdawane było gościom ciasto urodzinowe. Wśród gości były takie postacie jak Kopciuszek oraz Anna i Elsa z Krainy Lodu. Lila May była gościem honorowym przyjęcia; Facbookowa strona przyjęcia opisała ja jako ‘najładniejszą księżniczkę na balu’.

Blake Hall, ojczym Lila May ocenia, że na przyjęciu pojawiło się 800 do 1000 osób. Powiedział on w rozmowie telefonicznej z The Huffington Post, że ludzi przyjeżdżali specjalnie na to przyjęcie z Kalifornii, Idaho i Utah oraz, że rodzina otrzymała listy nawet od osób z Europy. Bal wsparły także liczne przedsiębiorstwa z okolicy, aby uczynić go naprawdę ‘magicznym’ dla Lila May.

“To bardzo ekscytujące i jednocześnie zasmucające,” powiedział Blake. “Jesteśmy dość skrytą rodzina i i nie spodziewaliśmy się, że tak dużo osób zechce nam pomóc. Trochę się popłakałem i wiem, że moja żona płakała jak dziecko.”

Podczas przyjęcia, Lila May odtańczyła tradycyjny taniec córki z ojcem, zarówno ze swoim ojcem jak i ojczymem.bal2

Po swoim tańcu Blake zadał Lila May trudne pytanie.

“Staramy się , aby ten bal był jednocześnie imprezą na koniec szkoły i weselem,” powiedział. “Dlatego mam taki pomysł, że powinny się także odbyć zaręczyny. To dla każdej kobiety bardzo ważny moment.”

Rodzina myślała, ze oświadczy się jej ktoś ze znajomych. Jednak Lila May chciała, aby był to Blake. Po tańcu do piosenki Luke Bryana “That’s My Kind Of Night” (jednej z jej ulubionych), Blake ukląkł i oświadczył się Lila May. Księżniczka powiedziała tak.

bal3

Przyjęcie się zakończyło, ale królewska przygoda Lila May jeszcze trwa. Dzięki organizacji The Elle Foundation, Lila May razem z rodziną uda się na wycieczkę do Aulani, parku Disneya na Hawajach.

Strona główna Wiadomości 5 latka chora na raka została 'najpiękniejszą księżniczką na balu' podczas ...

Warto przeczytać

Swexit. Europarlamentarzyści uważają, że jest to realne.

Były poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że Szwecja powinna pójść w ślady za Wielką Brytanią i wyjść z Unii. Okazuje się, że...

Nietypowy hotel stojący obok latarni morskiej: spędź noc z dala od lądu

Pater Noster to prawdopodobnie najbardziej nietypowy hotel, jaki znajdziecie w Szwecji – a na pewno najdalej wysunięty od lądu. Jedno jest pewne:...

„Zielony” podatek za plastikowe torebki uznany za porażkę

UE wprowadziła pewien czas temu podatek od torebek foliowych. Miał on na celu ograniczenie rocznego zużycia tychże właśnie jednorazowych reklamówek.