fbpx

Pingwiny przyłapane na próbie ucieczki z duńskiego zoo

Grupa pingwinów została nagrana podczas próby wydostania się z ogrodu zoologicznego w Odense.

Zoo w Odense, o którym było głośno z powodu wykonania publicznej sekcji lwa, znów znalazło się w centrum zainteresowania światowych mediów.

Tym razem jednak wiadomość z zoo nie wywołuje żadnych protestów.

Zoo opublikowało na Facebook`u film na którym widać grupę pingwinów starających się uciec z ogrodu zoologicznego, ich próbę zdradziły jednak zostawione na śniegu ślady.

Na filmie widać jak pracownik zoo podąża za śladami na śniegu i odnajduje grupę 5 uciekających pingwinów. Gdy opiekun je dogania, próbują one uciec w przeciwnym kierunku.

„Co tutaj robicie?” pyta pracownik zoo.

Być może zostały one zainspirowane animowanym filmem Madagaskar w którym grupa zwierząt, w tym pingwiny, ucieka z nowojorskiego zoo.

Film został już obejrzany ponad 120,000 razy, a artykuły o tym zdarzeniu pojawiły się w prasie amerykańskiej, angielskiej i norweskiej.

Strona główna Wiadomości Dania Pingwiny przyłapane na próbie ucieczki z duńskiego zoo

Warto przeczytać

Tegnell o wzroście zachorowań na koronawirusa: „zmierzamy w złym kierunku”

Szwecja. Podczas gdy premier znów ostrzega obywateli, by stosowali się do restrykcji i nakazów, obowiązujących od początku pandemii koronawirusa, Andersowi Tegnellowi zbiera...

Szwecja: „klany” gangsterskie sprawują władzę nad dzielnicami dużych miast

Szwedzka policja ma trudności w zapanowaniu nad „klanami” gangsterskimi, które korzystają rzekomo z własnego wymiaru sprawiedliwości i przyczyniają się do wzrostu brutalnych...

Jedyny taki sklep w Szwecji: kupicie tu zarówno “śmieci”, jak i wysokiej klasy odzież.

Anna Bergstrom wpadła na pomysł nietypowego biznesu. Postanowiła otworzyć centrum handlowe, w którym nabyć można produkty używane. Nie jest to jednak standardowy...