fbpx

Nowa gra zagrażająca życiu – dzieci rzucają się w przejeżdżające samochody

W piątek młoda dziewczyna rzuciła się przed autobus na Folkungagatan w Sztokholmie, co policja uznała za próbę samobójczą. Okazało się, że jest to nowa śmiertelna zabawka „wyścig kurczaków”.

Nowa gra staje się coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Gra nazywa się „ chicken race ” i oznacza, że ​​młodzi ludzie rzucają się przed różne pojazdy głównie autobusy i czekają na reakcję kierowcy. 

Kilka wydarzeń w kraju

Kilka tego typu wydarzeń, w których ta gra była czynnikiem przyczyniającym się odnotowano w całym kraju. Między jedno dziecko rzucił się przed przejeżdżający samochód ratunkowym w Helsingborgu podobne wydarzenie miało miejsce w Ekerö pod Sztokholmem.

Myślałem, że to próba samobójcza

Policja z Södermalm w Sztokholmie napisała w piątek na Twitterze, że młoda dziewczyna rzuciła się przed samochód na ruchliwej ulicy Folkungagatan. To, co policja uznała za próbę samobójczą, okazało się „wyścigiem kurczaków”.

Teraz policja ostrzega rodziców o grze.

Strona główna Wiadomości Szwecja Nowa gra zagrażająca życiu - dzieci rzucają się w przejeżdżające samochody

Warto przeczytać

Swexit. Europarlamentarzyści uważają, że jest to realne.

Były poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że Szwecja powinna pójść w ślady za Wielką Brytanią i wyjść z Unii. Okazuje się, że...

Nietypowy hotel stojący obok latarni morskiej: spędź noc z dala od lądu

Pater Noster to prawdopodobnie najbardziej nietypowy hotel, jaki znajdziecie w Szwecji – a na pewno najdalej wysunięty od lądu. Jedno jest pewne:...

„Zielony” podatek za plastikowe torebki uznany za porażkę

UE wprowadziła pewien czas temu podatek od torebek foliowych. Miał on na celu ograniczenie rocznego zużycia tychże właśnie jednorazowych reklamówek.