fbpx

“Mięsny wypadek” – mięsne podroby na drodze

W czwartek mieszkańcy miejscowości Sandefjord mogli spotkać na drodze dziwnie pachnący ładunek, w przejeżdżającej ciężarówce otworzyła się klapa i na drogę wysypało się mnóstwo zwierzęcych wnętrzności.

W ciężarówce przewożącej zwierzęce wnętrzności z pobliskiej rzeźni otworzyła się klapa i zaczęła ona gubić swój ładunek, zwłaszcza na ostrych zakrętach.

„Policja otrzymała informację, że na drodze znajdują się jakieś śmieci, które spadły z ciężarówki, jednak kiedy przybyłem na miejsce zobaczyłem, że nie są to śmiecie a zwierzęce jelita,” powiedział fotoreporter Geir Eriksen. „Musiało być tego, że 150-200 kg. I mocno śmierdziało.”

Lokalna policja, która została poinformowana o wypadku o 11:30, skierowała na miejsce pracowników sprzątających z Norweskiego Zarządu Dróg Publicznych.

„To był dla nas duży problem, bo było tego bardzo dużo, a smród był okropny,” powiedział starszy inżynier z Zarząd Dróg, Dler Jaf.

Według lokalnej gazety Sandefjords Blad, mięso rozrzucone była na długości około 70 metrów.

„Będziemy musieli umyć drogę, jak tylko usuniemy mięso,” powiedział Jaf.

Według Eriksena, mężczyzna prowadzący ciężarówkę kupił podroby, aby rozrzucić je na polach w celu przyciągnięcia lisów na, które chciał polować.  

Strona główna Wiadomości Norwegia "Mięsny wypadek" - mięsne podroby na drodze

Warto przeczytać

Szwecja: Syryjczyk, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę w publicznej toalecie, skazany na rozmowy na temat płci

Młody Syryjczyk uniknął deportacji i więzienia po tym, jak został skazany przez szwedzki sąd za zgwałcenie 12-letniej dziewczynki w publicznej toalecie w...

Dania żąda negatywnego wyniku testu Covid-19 na granicy od członków rodziny i pracowników zagranicznych

Dania wymaga obecnie od osób z określonych krajów przedstawienia negatywnego wyniku testu Covid-19 przy wjeździe do Danii w celach zawodowych lub rodzinnych.

Jak przebiega druga fala epidemii koronawirusa w Szwecji?

W Szwecji zaobserwować można wzrost liczby infekcji koronawirusowych, ale wciąż nie został wprowadzony bezwzględny lockdown. Stosowanie środków przymusu zwyczajnie nie sprawdziłoby się...