fbpx

Mężczyzna zgwałcił kobietę po tym, jak poprosiła o transport

Kobieta poprosiła o podwiezienie z Sundyberg do Märsta. Zamiast tego została przewieziona do Bredäng, gdzie została zgwałcona dziś rano.

Kobieta będąc w Sundyberg poprosiła przejeżdżającego mężczyznę o przewiezienie jej do domu w Märsta ( na północ od Sztokholmu)

Kierowca zamiast odwieźć kobietę pod wskazany adres to zawiózł ją do Bredäng, gdzie została zgwałcona. Policja zlokalizowała miejsce zbrodni i w ciągu dnia przeprowadzała czynności dochodzeniowe.

Kobieta została przewieziona samochodem policyjnym do szpitala na badanie.

Policja prosi każdego, kto mógł zauważyć coś tuż przed 8 rano w sobotę rano na granicy między Sätra i Bredäng, który może dotyczyć tego incydentu.

Strona główna Szwecja Sztokholm Mężczyzna zgwałcił kobietę po tym, jak poprosiła o transport

Warto przeczytać

Rekordowa liczba osób traci prawo jazdy

Jak wynika z raportu przedstawionego przez P4 Göteborg, mały ruch samochodów w okresie pandemii koronawirusa doprowadził do rekordowej liczby osób, które straciły prawo jazdy w zachodniej...

Szwedzkie miasto wprowadza aplikację „poszukiwanie skarbów”, aby zapobiec zatłoczeniu plaży

Helsingborg uruchomiło aplikację na smartfony, aby latem uniknąć tłoków się na swoich plażach, aplikacja ma prowadzić mieszkańców i turystów do mniej znanych plaż.

Fox News o sytuacji epidemicznej w Szwecji i odporności stadnej

Kilka dni temu w amerykańskiej stacji informacyjnej Fox News powrócił temat koronawirusa w Szwecji. W programie „White...