fbpx

Mężczyzna zgwałcił kobietę po tym, jak poprosiła o transport

Kobieta poprosiła o podwiezienie z Sundyberg do Märsta. Zamiast tego została przewieziona do Bredäng, gdzie została zgwałcona dziś rano.

Kobieta będąc w Sundyberg poprosiła przejeżdżającego mężczyznę o przewiezienie jej do domu w Märsta ( na północ od Sztokholmu)

Kierowca zamiast odwieźć kobietę pod wskazany adres to zawiózł ją do Bredäng, gdzie została zgwałcona. Policja zlokalizowała miejsce zbrodni i w ciągu dnia przeprowadzała czynności dochodzeniowe.

Kobieta została przewieziona samochodem policyjnym do szpitala na badanie.

Policja prosi każdego, kto mógł zauważyć coś tuż przed 8 rano w sobotę rano na granicy między Sätra i Bredäng, który może dotyczyć tego incydentu.

Strona główna Szwecja Sztokholm Mężczyzna zgwałcił kobietę po tym, jak poprosiła o transport

Warto przeczytać

Swexit. Europarlamentarzyści uważają, że jest to realne.

Były poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że Szwecja powinna pójść w ślady za Wielką Brytanią i wyjść z Unii. Okazuje się, że...

Nietypowy hotel stojący obok latarni morskiej: spędź noc z dala od lądu

Pater Noster to prawdopodobnie najbardziej nietypowy hotel, jaki znajdziecie w Szwecji – a na pewno najdalej wysunięty od lądu. Jedno jest pewne:...

„Zielony” podatek za plastikowe torebki uznany za porażkę

UE wprowadziła pewien czas temu podatek od torebek foliowych. Miał on na celu ograniczenie rocznego zużycia tychże właśnie jednorazowych reklamówek.