fbpx

Elektryczne hulajnogi znikają z Sztokholmu

Teraz tylko dwie z dziesięciu firm, które oferują wynajem elektrycznych hulajnóg w Sztokholmie przetrwały wybuch epidemii koronawirusa.

Wybuch epidemii koronawirusa uderzył w rozwijający się rynek wynajmu elektrycznych hulajnóg, które stały się powszechnym widokiem na ulicach Sztokholmu.

Jak wynika z opublikowanego raportu przez dziennik “Dagens Nyheter”, osiem na dziesięć firm, które prowadziły wynajem elektrycznych hulajnóg w Sztokholmie w zeszłym roku zamknęło swoją działalność.

Niemiecki Tier i szwedzki Voi, dwa z trzech przedsiębiorstw, które uzyskały 75 procent rynku w Sztokholmie, są obecnie jedynymi dwoma pozostałymi dostawcami skuterów. Pozostałe firmy nie planują wznowienia działalności w Sztokholmie.

Strona główna Wiadomości Koronawirus w Szwecji Elektryczne hulajnogi znikają z Sztokholmu

Warto przeczytać

Jedyny taki sklep w Szwecji: kupicie tu zarówno “śmieci”, jak i wysokiej klasy odzież.

Anna Bergstrom wpadła na pomysł nietypowego biznesu. Postanowiła otworzyć centrum handlowe, w którym nabyć można produkty używane. Nie jest to jednak standardowy...

Nowelizacja ustawy budżetowej w Szwecji

Nowelizacja ustawy budżetowej ma ułatwić mieszkańcom Szwecji życie w dobie pandemii koronawirusa. Ma dzięki niej powstać więcej miejsc pracy, podatki mają zostać...

Szwedzka pandemia koronawirusa „może się skończyć”

Jeden z najwybitniejszych duńskich naukowców zajmujących się epidemiologią powiedział, że pandemia koronawirusa w Szwecji "może się zakończyć" z powodu odporności populacji.