Czy lubisz szybką jazdę? – znajdź najszybszą pracę

„Najszybsza praca na świecie” – tak Porsche ogłasza wakaty w Porschecenter w Danderyd. Teraz masz szansę pracować nad testowaniem samochodów sportowych przed inauguracją nowego obiektu.

Wkrótce w Danderyd (na północ od Sztokholmu) otworzy się największe centrum Porsche w Szwecji – w związku z tym firma samochodowa poszukuje trzech osób, które chcą najszybszej pracy na świecie!

- Reklama -

Zadanie brzmi dość prosto. Przetestować trzy różne modele Porsche przez trzy tygodnie. Nowy pracownik po przetestowaniu samochodów musi opowiedzieć o przeżytych doświadczeniach.

Oto jak wygląda reklama zachęcająca do podjęcia pracy:

Jedynym wymogiem jest prawo jazdy, ale ważne jest, aby być szybkim. Wniosek o pracę wygasa 1 maja. Jednym z zadań jest również bycie jednym z gości podczas otwarcia VIP które odbędzie się 9 maja.

- Reklama -

Centrum Porsche w Danderyd znajduje się przy Rinkebyvägen 5.

Udostępnij