-Reklama-

Jeśli twierdzisz, że nigdy nie zdarzyło ci się wypuszczenie śmierdzących gazów w niezbyt odpowiednim momencie, to z pewnością kłamiesz.

Angielska firma Shreeddies stworzyła dla mężczyzn i dla kobiet specjalną linię bielizny, piżam oraz jeansów pochłaniających, dzięki wkładkom z aktywnym węglem, brzydkie zapachy.

Po serii badań i testów przeprowadzonych na uniwersytecie De Montfort, opracowano materiał, który „potrafi usuwać siarczki oraz etanotiol, tak skutecznie, że potrafi odfiltrować zapach 200 razy mocniejszy niż ten, który może powstać w ludzkim przewodzie pokarmowym.”

Według strony producenta wszystkie zapachy zostają zatrzymane i zneutralizowane wewnątrz materiału.

majtki2

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc przedstawić Państwu nowe, rewolucyjne piżamy filtrujące zapachy firmy Shreddies. Są one nie tylko wygodne i stylowe, ale także zapewniają całkowite filtrowanie brzydkich zapachów, które zdarza nam się wypuścić. Teraz nie zostaniesz za to wyrzucony z łóżka!

 

Takie jeansy są dość kosztowne £100 (~580 zł), ale może niektórzy powinni rozważyć ten wydatek.

Shreddies twierdzi, że ich produkty są „oferują idealne rozwiązanie, problemów powodowanych przez zespół jelita drażliwego, zapalenie żołądka, chorobę Crohna oraz dyspepsję.

-Reklama-