fbpx

Majtki które pochłaniająbrzydkie zapachy

Jeśli twierdzisz, że nigdy nie zdarzyło ci się wypuszczenie śmierdzących gazów w niezbyt odpowiednim momencie, to z pewnością kłamiesz.

Angielska firma Shreeddies stworzyła dla mężczyzn i dla kobiet specjalną linię bielizny, piżam oraz jeansów pochłaniających, dzięki wkładkom z aktywnym węglem, brzydkie zapachy.

Po serii badań i testów przeprowadzonych na uniwersytecie De Montfort, opracowano materiał, który “potrafi usuwać siarczki oraz etanotiol, tak skutecznie, że potrafi odfiltrować zapach 200 razy mocniejszy niż ten, który może powstać w ludzkim przewodzie pokarmowym.”

Według strony producenta wszystkie zapachy zostają zatrzymane i zneutralizowane wewnątrz materiału.

majtki2

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc przedstawić Państwu nowe, rewolucyjne piżamy filtrujące zapachy firmy Shreddies. Są one nie tylko wygodne i stylowe, ale także zapewniają całkowite filtrowanie brzydkich zapachów, które zdarza nam się wypuścić. Teraz nie zostaniesz za to wyrzucony z łóżka!

 

Takie jeansy są dość kosztowne £100 (~580 zł), ale może niektórzy powinni rozważyć ten wydatek.

Shreddies twierdzi, że ich produkty są “oferują idealne rozwiązanie, problemów powodowanych przez zespół jelita drażliwego, zapalenie żołądka, chorobę Crohna oraz dyspepsję.

Strona główna Wiadomości Majtki które pochłaniająbrzydkie zapachy

Warto przeczytać

Duński rząd chce odesłać uchodźców syryjskich do domu

Rząd Danii rozważa odesłanie uchodźców z Syrii z powrotem do domu, argumentując to sytuacją w kraju: obszary znajdujące się pod władaniem Baszara...

Norwegia: badania nad związkiem witaminy D z koronawirusem

140 tys. Norwegów bierze udział w organizowanych na szeroką skalę badaniach dotyczących COVID-19. Częścią badań jest kwestia powiązań między wirusem a działaniem...

Kiedy możliwe będą podróże lotnicze ze Szwecji za granicę?

Choć Szwedzi uwielbiają podróże, od dłuższego czasu dalsze wyjazdy nie są możliwe. Na pytanie, kiedy dokładnie będzie można opuścić Szwecję i wybrać...