fbpx

Wyluzowany lis z Londynu uciął sobie drzemkę na parapecie okna na drugim piętrze

Niezależnie od tego czy śpią czy przechadzają się po parapecie na drugim piętrze, lisy to przepiękne stworzenia.

Zauważenie śpiącego w dzień lisa to zazwyczaj bardzo trudne zadanie. Jednak ten lis widziany w czwartek w Notting Hill, dzielnicy Londynu, wcale nie próbował się ukryć. Ten mieszkający w mieście ssak był widziany przez miejscowych mieszkańców jak ucina sobie drzemkę na parapecie okna na drugim piętrze.

Według dziennika Evening Standard autorką zdjęcia jest Rachel Johnson, autorka i dziennikarka, siostra burmistrza Londynu Borisa Johnsona. “Musiał tam wejść po rusztowaniu znajdującym się przy sąsiednim domu,” powiedziała ona gazecie Standard. “Ludzie przychodzili w aparatami robić zdjęcia – na szczęście nikt na niego nie zapolował. W takim miejscu lisek nie miałby żadnych szans.”

“W okolicy jest ich wiele, zazwyczaj w ogródkach – wydaje im się, że one tutaj rządzą. Jednak gdy zobaczyłam tego śpiącego liska to nie mogłam się na niego gniewać,” powiedziała Johnson.

Strona główna Rozmaitości Wyluzowany lis z Londynu uciął sobie drzemkę na parapecie okna na ...

Warto przeczytać

Swexit. Europarlamentarzyści uważają, że jest to realne.

Były poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że Szwecja powinna pójść w ślady za Wielką Brytanią i wyjść z Unii. Okazuje się, że...

Nietypowy hotel stojący obok latarni morskiej: spędź noc z dala od lądu

Pater Noster to prawdopodobnie najbardziej nietypowy hotel, jaki znajdziecie w Szwecji – a na pewno najdalej wysunięty od lądu. Jedno jest pewne:...

„Zielony” podatek za plastikowe torebki uznany za porażkę

UE wprowadziła pewien czas temu podatek od torebek foliowych. Miał on na celu ograniczenie rocznego zużycia tychże właśnie jednorazowych reklamówek.