Turysta ze Szwecji nagrany jak kopie pracowniczkę hotelu

Szwedzki turysta został zatrzymany w Bułgarii po tym jak kopnął hotelową sprzątaczkę

Mężczyzna, jak podaje bułgarska prokuratura, 53-letni obywatel Szwecji, został nagrany w korytarzu hotelu położonego w popularnej miejscowości Słoneczny Brzeg.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna zatrzymuje się przy pracującej sprzątaczce. Prawdopodobnie wymieniają kilka słów, a kobieta wraca do czyszczenia korytarza, wtedy mężczyzna kopie ją w twarz.

Bułgarskie media informują, że 65-letnia kobieta na chwilę straciła przytomność i odniosła obrażenia szczęki oraz głowy.

Prokurator Sotir Tsatsarov powiedział we wtorek, że mężczyzna pozostanie w areszcie, aż do czasu przesłuchania go przez sąd.

„Policja oraz prokuratura strzegą porządku publicznego, a nie tylko turystów. Ten mężczyzna musi przestrzegać bułgarskiego prawa, a my nie możemy dopuszczać do zachowań grożących bułgarskim obywatelom, zwłaszcza w miejscu ich pracy,” cytuje prokuratora bułgarska stacja telewizyjna BTV.

Strona główna Wiadomości Szwecja Turysta ze Szwecji nagrany jak kopie pracowniczkę hotelu

Warto przeczytać

Perły Szwecji: Uppsala

Siedemdziesiąt kilometrów na północ od stolicy Szwecji leży Uppsala, czwarte pod względem zaludnienia miasto szwedzkie. Miejscowość nazywana bywa „historyczną i kulturową perełką” Szwecji, przez...

Nowe dane o śmiertelnych strzelaninach w Szwecji

Łącznie 43 osoby zginęły w strzelaninach w 2020 roku to o jedną osobę więcej niż rok wcześniej, ale jak dotąd wciąż mniej niż w...

Szwedzki rząd mówi, że szczepionka nie spowoduje ustąpienia pandemii

Rząd Szwecji spodziewa się, że pandemia będzie trwać do 2021 roku, nawet jeśli dostępne będą szczepionki, informuje Dagens Nyheter. https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle...