Tajemnicza ‘kobieca figura’ dostrzeżona na Marsie

To jest niepodważalny dowód na istnienie życia na Marsie. (Ok, tylko żartujemy.)

Marsjański łazik Curiosity Rover, wysłany tam przez NASA, przesłał na ziemię zdjęcia z powierzchni Marsa, zawierające tajemniczy kształt, przypominający kobietę chodzącą po powierzchni tej planety. To czy widzicie w tych kształtach kobietę jest z całą pewnością związane z tym jak bardzo chcecie uwierzyć w życie pozaziemskie.

Spójrzcie na nieobrobione zdjęcie w pełnej rozdzielczości, dostępne razem z wieloma innymi zdjęciami wykonanymi przez Curiosity Rover.

mars2

Strona zajmująca się pojawieniami się niezidentyfikowanych obiektów, UFO Sightings Daily, która pierwsza zwróciła uwagę na to zdjęcie, napisała, że kształt przypomina “kobietę częściowo okrytą płaszczem”.

Być może to marsjańska kobieta w płaszczu, być może to pomnik postawiony przez jakąś cywilizację a może to po prostu bryły marsjańskiego gruntu.

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Jak liczyć dni pobytu według nowego prawa dla pracowników najemnych w Szwecji

Jako dni pobytu w Szwecji liczy się tylko dni robocze, a nie dni wolne od pracy, takie jak weekendy,...

Szwecja przedłużyła zakaz wjazdu z Danii i Wielkiej Brytanii

Zakaz, który obowiązuje od końca grudnia, będzie obowiązywał do 31 stycznia, poinformował szwedzki rząd w oświadczeniu. Dzieci będą mogły podróżować tranzytem...

Król i królowa Szwecji otrzymali szczepionkę przeciw Covid-19

74-letni król Karol XVI Gustaf i 77-letnia królowa Szwecji Silvia otrzymali pierwszą dawkę szczepionki Covid-19. Król i królowa zostali zaszczepieni...

Musisz przeczytać

Rząd Szwecji oskarżony o celowe rozprzestrzenianie koronawirusa w społeczeństwie

Liderzy dwóch opozycyjnych partii, Chrześcijańskich Demokratów oraz Szwedzkich Demokratów,...