fbpx

Tajemnicza ‘kobieca figura’ dostrzeżona na Marsie

To jest niepodważalny dowód na istnienie życia na Marsie. (Ok, tylko żartujemy.)

Marsjański łazik Curiosity Rover, wysłany tam przez NASA, przesłał na ziemię zdjęcia z powierzchni Marsa, zawierające tajemniczy kształt, przypominający kobietę chodzącą po powierzchni tej planety. To czy widzicie w tych kształtach kobietę jest z całą pewnością związane z tym jak bardzo chcecie uwierzyć w życie pozaziemskie.

Spójrzcie na nieobrobione zdjęcie w pełnej rozdzielczości, dostępne razem z wieloma innymi zdjęciami wykonanymi przez Curiosity Rover.

mars2

Strona zajmująca się pojawieniami się niezidentyfikowanych obiektów, UFO Sightings Daily, która pierwsza zwróciła uwagę na to zdjęcie, napisała, że kształt przypomina “kobietę częściowo okrytą płaszczem”.

Być może to marsjańska kobieta w płaszczu, być może to pomnik postawiony przez jakąś cywilizację a może to po prostu bryły marsjańskiego gruntu.

Strona główna Wiadomości Tajemnicza 'kobieca figura' dostrzeżona na Marsie

Warto przeczytać

Rekordowe zimne lato w Szwecji. -3,3 stopnia w lipcu

W sobotę w większości miejsc w Szwecji było mniej niż 20 stopni Celsjusza. W kilku miejscach, takich jak Harstena oraz północnej Ölands, odnotowano temperaturę powyżej 20...

Szwedzki premier odrzuca wszelkie ograniczenia osób ubiegających się o azyl

Szwedzki premier Stefan Löfven odrzucił pomysł ograniczenia jakichkolwiek wniosków azylowych, stwierdzając, że taka propozycja byłaby sprzeczna z poparciem samego prawa do azylu.

W budynku mieszkalnym szaleje wielki pożar

Płonie ośmiopiętrowym budynek mieszkalny Landskrona.- Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenia. Panuje chaos i panika wśród mieszkańców, mówi jeden ze świadków.