Szwedka w szpitalu po wypiciu latte w McDonaldzie

Szwedka spędziła długie godziny w szpitalu po wypiciu w McDonaldzie latte w której znajdowały się żrące substancje do czyszczenia.

Kawa, którą Rebekah Sjölund zamówiła w McDonald’s w Ängelholm, położonym w południowej Szwecji, została zrobiona przez automat, który powinien być wyłączony z użytku, gdyż znajdowały się w nim żrące substancje czyszczące.

„Miałam trudności z oddychaniem i natychmiast poczułam, że mam coś żrącego w ustach. Byłam przerażona,” powiedziała kobieta gazecie Sydsvenskan.

Spędziła ona 4 godziny w szpitalu. Sprawa została zgłoszona policji jako uszkodzenie ciała.

„Na szczęście żrąca substancja została rozrzedzona, gdyż w kubku znajdowała się również woda i mleko. Gdyby stężenie było wyższe sprawa mogłaby się zakończyć znacznie gorzej,” dodała Sjölund.

Przedstawiciel McDonalda w Ängelholm powiedziała, że to ‘bardzo poważny wypadek’ i dodał, że Sjölund otrzyma odszkodowanie.

Strona główna Wiadomości Szwecja Szwedka w szpitalu po wypiciu latte w McDonaldzie

Warto przeczytać

Perły Szwecji: Uppsala

Siedemdziesiąt kilometrów na północ od stolicy Szwecji leży Uppsala, czwarte pod względem zaludnienia miasto szwedzkie. Miejscowość nazywana bywa „historyczną i kulturową perełką” Szwecji, przez...

Nowe dane o śmiertelnych strzelaninach w Szwecji

Łącznie 43 osoby zginęły w strzelaninach w 2020 roku to o jedną osobę więcej niż rok wcześniej, ale jak dotąd wciąż mniej niż w...

Szwedzki rząd mówi, że szczepionka nie spowoduje ustąpienia pandemii

Rząd Szwecji spodziewa się, że pandemia będzie trwać do 2021 roku, nawet jeśli dostępne będą szczepionki, informuje Dagens Nyheter. https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle...