fbpx

Szwecja: Mężczyzna zastrzelony w samochodzie.

Mężczyzna po trzydziestce został zastrzelony w Lidingö obok Sztokholmemu. Mężczyzna został znaleziony martwy w samochodzie. Policja została zaalarmowana w poniedziałek o godzinie 10:00 przez kilku świadków.

– Kiedy dotarliśmy na miejsce zdarzenia, w samochodzie znaleziono martwą osobę z ranami postrzałowymi – powiedział Per Fahlström, rzecznik prasowy policji w rejonie Sztokholmu.

Wszczęto wstępne dochodzenie w sprawie morderstwa, a teren został odgrodzony do badań technicznych.

Poszukiwania sprawców

W poszukiwaniach sprawcy wzięło udział kilka patroli policyjnych oraz wykorzystano helikopter, na moście łączącym Lidingö z Sztokholmem policjanci kontrolowali każdy przejeżdżający pojazd. Policja zapukała również do drzwi mieszkańców w okolicy, aby znaleźć świadków.

Po południu w innej części Lidingö na parkingu znaleziono samochód. Policja podejrzewa, że ​​został on wykorzystany w przestępstwie.

Teoria policji głosi, że tłem morderstwa jest konflikt powiązany z rabunkiem.

W mężczyznę wystrzelono kule zarówno z pistoletu, jak i broni automatycznej, policja zakłada, że ​​jest było dwóch sprawców.

Szwecja: Gwałtowny wzrost poważnych i brutalnych przestępstw

Obecnie w tej sprawie nikogo nie zatrzymano.

Strona główna Gangi w Szwecji Szwecja: Mężczyzna zastrzelony w samochodzie.

Warto przeczytać

Sześć pięknych szwedzkich miast o których mogłeś nie słyszeć

Ystad Jeśli jesteś fanem skandynawskich kryminałów na pewno słyszałeś o Ystad. Tutaj ‘zamieszkuje’ filmowy detektyw Kurt Wallander i tutaj kręcono zdjęcia, zarówno do oryginalnej jak...

Podróże zagraniczne ze Szwecji: gdzie są możliwe, a gdzie lepiej ich unikać?

W czasach pandemii koronawirusa podróże za granicę są nie tylko niewskazane, ale czasem też niemożliwe. Przed każdym wyjazdem powinniśmy zapoznać się z...

Tegnell o wzroście zachorowań na koronawirusa: „zmierzamy w złym kierunku”

Szwecja. Podczas gdy premier znów ostrzega obywateli, by stosowali się do restrykcji i nakazów, obowiązujących od początku pandemii koronawirusa, Andersowi Tegnellowi zbiera...