Przegrany zakład wokalisty Sabaton

Wokalista będąc pod wpływem alkoholu założył się z kolegami, że na następny koncert pójdzie pieszo, zapomniał tylko, że ten koncert jest w Norwegii, teraz ma do przejścia 778 kilometrów.

Joakim Brodén, wokalista zespołu Sabaton prowadzi video-dziennik ze swojej pieszej podróży, poprosił też fanów zespołu, aby udzielili mu po drodze noclegów.

“Byłem zalany w trupa na wczorajszym przyjęciu i mam dzisiaj potężnego kaca,” tak Brodén rozpoczął swój dziennik. “Robiliśmy dużo głupich rzeczy. Założyłem się z moimi kolegami, że na następny koncert pójdę pieszo lub pobiegnę.”

Następnego dnia po zakładzie Brodén ciągle nie wiedział, że następny koncert grupy jest w Norwegii, gdzie wystąpi ona w ramach Trondheim Metal Fest, trwającego od 1 do 3 dnia października.

“Nie miałem świadomości, że następny koncert jest w Trondheim,” powiedział wokalista w wywiadzie udzielonym portalowi trd.by. “To zaczęło się, jako żart, ale teraz stało się bardzo poważne. Po tej wyprawie będę w najlepszej formie, jaką kiedykolwiek miałem.”

Utwór zespołu Sabaton Cliffs of Gallipoli z 2008 roku jest numerem jeden szwedzkiej listy przebojów, chociaż ich album Heroes wydany w 2014 roku jest zaledwie na miejscu 59.

W swoim video Brodén poprosił swoich fanów o pomoc.

“Więc, jeśli zobaczycie bezdomnego Szweda idącego wzdłuż E16 [oznaczenie autostrady], lub E6, będzie wspaniale jeśli zaoferujecie mi piwo, a może nawet jakieś jedzenie.”

Brodén postanowił nawet pójść dłuższą trasą przez Vormsund w Norwegii, aby odpocząć tam kilka dni z przyjaciółmi, przed swoją dalszą drogą.

 

Facebook

Szwecja wiadomości

Dania wiadomości

Norwegia wiadomości

Warto przeczytać

Szwecja zakazuje wjazdu z Norwegii

Szwedzki rząd ogłosił w niedzielę zakaz wjazdu z Norwegii, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się nowego wariantu koronawirusa. „Zakaz obowiązuje od...

Statystyki policyjne: rekordowa liczba eksplozji w Sztokholmie w 2020 roku

Nowo udostępnione statystyki policyjne wykazały, że w 2020 roku w Sztokholmie zanotowano rekordową liczbę eksplozji i detonacji. Wszystko to...

Greta Thunberg mści się na Donaldzie Trumpie: „wyluzuj, starcze”

Greta Thunberg postanowiła pożegnać Donalda Trumpa, który 20 stycznia zakończył swoją prezydenturę w USA. Nastoletnia aktywistka ekologiczna była przez...

Musisz przeczytać

Szwecja zakazuje wjazdu z Norwegii

Szwedzki rząd ogłosił w niedzielę zakaz wjazdu z Norwegii,...

Pięciu Polaków skazanych na karę więzienia za sfałszowanie zaświadczenia lekarskiego

Polski pracodawca i jego czterej pracownicy zostali skazani za...