fbpx

Przegrany zakład wokalisty Sabaton

Wokalista będąc pod wpływem alkoholu założył się z kolegami, że na następny koncert pójdzie pieszo, zapomniał tylko, że ten koncert jest w Norwegii, teraz ma do przejścia 778 kilometrów.

Joakim Brodén, wokalista zespołu Sabaton prowadzi video-dziennik ze swojej pieszej podróży, poprosił też fanów zespołu, aby udzielili mu po drodze noclegów.

“Byłem zalany w trupa na wczorajszym przyjęciu i mam dzisiaj potężnego kaca,” tak Brodén rozpoczął swój dziennik. “Robiliśmy dużo głupich rzeczy. Założyłem się z moimi kolegami, że na następny koncert pójdę pieszo lub pobiegnę.”

Następnego dnia po zakładzie Brodén ciągle nie wiedział, że następny koncert grupy jest w Norwegii, gdzie wystąpi ona w ramach Trondheim Metal Fest, trwającego od 1 do 3 dnia października.

“Nie miałem świadomości, że następny koncert jest w Trondheim,” powiedział wokalista w wywiadzie udzielonym portalowi trd.by. “To zaczęło się, jako żart, ale teraz stało się bardzo poważne. Po tej wyprawie będę w najlepszej formie, jaką kiedykolwiek miałem.”

Utwór zespołu Sabaton Cliffs of Gallipoli z 2008 roku jest numerem jeden szwedzkiej listy przebojów, chociaż ich album Heroes wydany w 2014 roku jest zaledwie na miejscu 59.

W swoim video Brodén poprosił swoich fanów o pomoc.

“Więc, jeśli zobaczycie bezdomnego Szweda idącego wzdłuż E16 [oznaczenie autostrady], lub E6, będzie wspaniale jeśli zaoferujecie mi piwo, a może nawet jakieś jedzenie.”

Brodén postanowił nawet pójść dłuższą trasą przez Vormsund w Norwegii, aby odpocząć tam kilka dni z przyjaciółmi, przed swoją dalszą drogą.

 

Facebook

Strona główna Rozmaitości Przegrany zakład wokalisty Sabaton

Warto przeczytać

Swexit. Europarlamentarzyści uważają, że jest to realne.

Były poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że Szwecja powinna pójść w ślady za Wielką Brytanią i wyjść z Unii. Okazuje się, że...

Nietypowy hotel stojący obok latarni morskiej: spędź noc z dala od lądu

Pater Noster to prawdopodobnie najbardziej nietypowy hotel, jaki znajdziecie w Szwecji – a na pewno najdalej wysunięty od lądu. Jedno jest pewne:...

„Zielony” podatek za plastikowe torebki uznany za porażkę

UE wprowadziła pewien czas temu podatek od torebek foliowych. Miał on na celu ograniczenie rocznego zużycia tychże właśnie jednorazowych reklamówek.