fbpx

Policja zatrzymała samochód – doznali szoku gdy zobaczyli kto nim jeździł

Patrol policyjny w Södertälje zauważył samochód bez tablic rejestracyjnych, kierowca nie zatrzymał się do kontroli po czym odjechał.

Praca jako policjant to praca, która wiąże się z kilkoma różnymi zadaniami nie tylko rozwiązywanie przestępstw ale ponadto regularnym zadaniem jest wykonywanie kontroli ruchu. Ale dla policjantów w Södertälje zmiana obowiązków w pracy w zeszłym tygodniu była nieco inna. 

Kierowca uciekł z policji 

W czwartkowy wieczór patrol policji w Södertälje odkrył samochód, który jechał bez tablic rejestracyjnych. Ale kiedy patrol policyjny chciał sprawdzić samochód on szybko odjechał zmuszając policję do działania. 

Policja ścigała samochód na krótszym dystansie, kierowca zjechał z drogi, a następnie kierowca opuścił samochód i uciekł do lasu. Do poszukiwania kierowcy zaangażowano dodatkowych policjantów z okolicy.

Mały chłopiec prowadził samochód

Po odnalezieniu kierowcy okazało się, że sobą która prowadziła samochód, był 14-letni chłopiec.

Policja oświadcza, że ​​służby społeczne przejęły sprawę, ponieważ chłopiec jest nieletni. 

Źródło: Policja

Strona główna Wiadomości Szwecja Policja zatrzymała samochód - doznali szoku gdy zobaczyli kto nim jeździł

Warto przeczytać

Szwecja: Syryjczyk, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę w publicznej toalecie, skazany na rozmowy na temat płci

Młody Syryjczyk uniknął deportacji i więzienia po tym, jak został skazany przez szwedzki sąd za zgwałcenie 12-letniej dziewczynki w publicznej toalecie w...

Według nowego szwedzkiego badania każdy zarażony na COVID-19 wytwarza przeciwciała

Wszystkie osoby zakażone koronawirusem, które wzięły udział w nowym szwedzkim badaniu, wytworzyły przeciwciała. Jednak w przypadku pacjentów z łagodnymi objawami wymagane były szczegółowe...

Szwedzcy naukowcy ostro o strategii rządu w walce z COVID-19

Andrew Ewing, profesor wykładający na Uniwersytecie w Göteborgu, uznał niedawno, że Szwecja poniosła porażkę w walce z epidemią koronawirusa.