fbpx

Policja poszukuje osób, które okradły słynny sztokholmski dom handlowy NK

Policja ściga osoby, które w środę wczesnym rankiem staranowały główne wejście i okradły dom handlowy Nordiska Kompaniet (NK) w Sztokholmie.

Grupa – według świadków trzy albo cztery osoby – przy pomocy dużego srebrnego samochodu staranowała główne wejście do centrum handlowego tuż po godzinie 3 nad ranem.

Złodzieje zdołali dojechać samochodem z miejsca przestępstwa przed przybyciem policji.

Nie wiadomo jeszcze czy coś zostało skradzione ze sklepu, ale według policji świadkowie potwierdzają, że napastnicy wynosili ze sklepu jakieś przedmioty.

Na miejscu zdarzenia pracują policyjni technicy, ale jeszcze nie dokonano w tej sprawie żadnych zatrzymań.

Dom handlowy przy Hamngatan otwarto w 1915 roku i jest on często odwiedzany przez celebrytów jak i członków rodziny królewskiej.

Większość znanych światowych marek posiada tam swoje sklepy. Znajdziemy tam także takie szwedzkie marki ja Acne, Filippa K, J Lindeberg i Tiger.  

Strona główna Wiadomości Szwecja Policja poszukuje osób, które okradły słynny sztokholmski dom handlowy NK

Warto przeczytać

Duński rząd chce odesłać uchodźców syryjskich do domu

Rząd Danii rozważa odesłanie uchodźców z Syrii z powrotem do domu, argumentując to sytuacją w kraju: obszary znajdujące się pod władaniem Baszara...

Norwegia: badania nad związkiem witaminy D z koronawirusem

140 tys. Norwegów bierze udział w organizowanych na szeroką skalę badaniach dotyczących COVID-19. Częścią badań jest kwestia powiązań między wirusem a działaniem...

Rekordowe zimne lato w Szwecji. -3,3 stopnia w lipcu

W sobotę w większości miejsc w Szwecji było mniej niż 20 stopni Celsjusza. W kilku miejscach, takich jak Harstena oraz północnej Ölands, odnotowano temperaturę powyżej 20...