fbpx

Norweska para wywindowała ślubną fotografię na niebotyczny poziom

Pewnie widziałeś już w sieci różne przepiękne zdjęcia ślubne, ale z pewnością nie miały one tak wysokiego poziomu jak te wykonane dla pewnej norweskiej pary.

Erikowi Gjømle z Bamble oraz Marit Therese Rognmo z Tromsø zwykłe ślubne fotografie wydawały się niewystarczające. Skontaktowali się więc z fotografem Stanem Serdjukowem i przedstawili mu swój pomysł na wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Para poprosiła go o zabranie swojego sprzętu na wspinaczkę o długości 3,4 km na 900 metrów ponad poziom morza, czyli na szczyt Vasstinden znajdujący się na wyspie Kvaløya.

„Fotografia ślubna to moja pasja i łączyłem już ją z pięknymi krajobrazami. Ale zawsze było to na ziemi, pierwszy raz robiłem to na takiej wysokości,” powiedział portalowi The Local Serdjukow.

„Nie było łatwo dotrzeć tam z dronem, aparatami oraz całym sprzętem wideo. Ale było warto!”

Zdjęcie: Stan Serdjukov/ © fotograftromso.no
Zdjęcie: Stan Serdjukov/ © fotograftromso.no

Gjømle powiedział nadawcy NRK, że on oraz jego żona przebrali się w stroje do zdjęć dopiero na końcu swojej wspinaczki powyżej chmur.

„Było z tym sporo kłopotów. Nie ma tam żadnej szafki na ubrania. Po chwili żonie zrobiło się zimno. Na górze było sporo śniegu a ona miała odkryte ramiona.”

Wspinaczka zawiodła parę na wysokość 900 metrów nad poziom morza. Zdjęcie: Stan Serdjukov/ © fotograftromso.no
Wspinaczka zawiodła parę na wysokość 900 metrów nad poziom morza.
Zdjęcie: Stan Serdjukov/ © fotograftromso.no

Serdjukow powiedział, że drona nabył on dopiero niedawno i był ‘bardzo podekscytowany’ wypróbowaniem go wraz z nowym małżeństwem. Powiedział też, że odzew na jego zdjęcia i film był wspaniały.

„To cudownie dla mnie, bo zawsze marzyłem o podróżowaniu po świecie w celu fotografowania i filmowania ślubów.”

para4

 

Strona główna Wiadomości Norwegia Norweska para wywindowała ślubną fotografię na niebotyczny poziom

Warto przeczytać

Szwecja ogłasza nowe zasady dotyczące koronawirusa

Limit osób uczestniczących w zgromadzeniach publicznych w Szwecji pozostanie jak na razie na tym samym poziomie – będzie wynosił 50. Na jednej...

Szwedzka policja zaniepokojona wojnami gangów

Raport wywiadowczy policji w Göteborgu ujawnił, że w mieście wzrasta przemoc wynikająca z wojen gangów. Przedmiotem sporów jest handel nielegalnymi używkami, a...

„Challenge” zachęca dzieci do podpalania szkół w Szwecji

Tak zwane „wyzwanie” rozpowszechniane jest w mediach społecznościowych w szwedzkim mieście Örebro. Wyzwanie zachęca dzieci do rozpalania pożarów w swoich szkołach i...