fbpx

Mieszkańcy Oslo ignorują nowe dyrektywy: „Jest jak 17 maja”

Norwegia zabroniła podróżować do swoich domków letniskowych podczas Wielkanocy, co oznacza, że ​​duża liczba mieszkańców Oslo musi pozostać w domu.

Nowa dyrektywa, zgodnie z którą ludzie powinni pozostać w domu w jak największym stopniu ma ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Nowa dyrektywa, zgodnie z którą ludzie powinni pozostać w domu ma za zadanie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Według gazety Dagbladet wielu mieszkańców Oslo zdecydowało się zignorować dyrektywy w sobotę, gdzie tłumy ludzi pojawiły są na ulicach Oslo.

„W mieście jest prawie jak podczas 17 maja”, pisze gazeta i nawiązuje do Święta Narodowego Norwegii, kiedy Norwegowie wychodzą z domów, aby świętować.

Strona główna Wiadomości Norwegia Mieszkańcy Oslo ignorują nowe dyrektywy: „Jest jak 17 maja”

Warto przeczytać

Tegnell: „Gdyby tylko można było cofnąć czas…”

Szwedzka strategia walki z koronawirusem okazała się kontrowersyjna. Przypomnijmy: podczas gdy większość państw Europy zdecydowała się na bezwzględny lockdown, w Szwecji życie...

Szwecja miała właśnie najgorętszy dzień w roku

Lato jeszcze się nie rozpoczęło a już jedno miasto odnotowało najgorętszy dzień w Szwecji. Według wstępnych danych szwedzkiej krajowej...

Spada zaufanie obywateli do szwedzkiego rządu

Nowy sondaż sporządzony przez Sifo wskazuje, że zaufanie Szwedów do rządu spadło poniżej 50 procent. Mieszkańcy Szwecji coraz mniej ufają też Agencji...