fbpx
Booking.com

Mieszkańcy Oslo ignorują nowe dyrektywy: „Jest jak 17 maja”

Norwegia zabroniła podróżować do swoich domków letniskowych podczas Wielkanocy, co oznacza, że ​​duża liczba mieszkańców Oslo musi pozostać w domu.

Nowa dyrektywa, zgodnie z którą ludzie powinni pozostać w domu w jak największym stopniu ma ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Nowa dyrektywa, zgodnie z którą ludzie powinni pozostać w domu ma za zadanie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Według gazety Dagbladet wielu mieszkańców Oslo zdecydowało się zignorować dyrektywy w sobotę, gdzie tłumy ludzi pojawiły są na ulicach Oslo.

„W mieście jest prawie jak podczas 17 maja”, pisze gazeta i nawiązuje do Święta Narodowego Norwegii, kiedy Norwegowie wychodzą z domów, aby świętować.

Strona główna Wiadomości Norwegia Mieszkańcy Oslo ignorują nowe dyrektywy: „Jest jak 17 maja”

Warto przeczytać

30% populacji w Szwecji jest już odporna na COVID-19

Architekt szwedzkiej strategii niestosowania blokad powiedział, że nawet 30% populacji może być teraz odporna na COVID-19, co nie jest poparte żadnymi...

12-letnia dziewczyna została zwabiona do szwedzkiego domu dla azylantów

12-letnia dziewczynka zgłosiła, że ​​została zgwałcona w ośrodku dla uchodźców w gminie Österåker. Podobno została tam zwabiona razem z jej przyjaciółką, według...

Sąd uniewinnił afgańskiego gwałciciela

Szwedzki sąd apelacyjny unieważnił karę więzienia, jaką nałożono na afgańskiego imigranta-pedofila. Uznano, że mężczyzna, który dokonał gwałtu na dziewczynce, nie znał jej...