fbpx

Mieszkańcy Oslo ignorują nowe dyrektywy: „Jest jak 17 maja”

Norwegia zabroniła podróżować do swoich domków letniskowych podczas Wielkanocy, co oznacza, że ​​duża liczba mieszkańców Oslo musi pozostać w domu.

Nowa dyrektywa, zgodnie z którą ludzie powinni pozostać w domu w jak największym stopniu ma ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Nowa dyrektywa, zgodnie z którą ludzie powinni pozostać w domu ma za zadanie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Według gazety Dagbladet wielu mieszkańców Oslo zdecydowało się zignorować dyrektywy w sobotę, gdzie tłumy ludzi pojawiły są na ulicach Oslo.

„W mieście jest prawie jak podczas 17 maja”, pisze gazeta i nawiązuje do Święta Narodowego Norwegii, kiedy Norwegowie wychodzą z domów, aby świętować.

Strona główna Wiadomości Norwegia Mieszkańcy Oslo ignorują nowe dyrektywy: „Jest jak 17 maja”

Warto przeczytać

Szwecja na 15. miejscu rankingu umieralności z powodu koronawirusa

W Szwecji, na milion obywateli, 581 zmarło z powodu infekcji wywołanej koronawirusem. Plasuje to skandynawskie państwo na piętnastym miejscu w niechlubnym rankingu...

Szwecja: poluzowane zostaną restrykcje covidowe wobec seniorów

Szwecja wprowadza obostrzenia regionalne z powodu pandemii koronawirusa – na pierwszy ogień poszła Uppsala. 170 tys. mieszkańców regionu poproszono, by pracowali zdalnie...

Szwecja: Försäkringskassan znów będzie wymagał zaświadczeń lekarskich od rodziców chorych dzieci

W marcu Szwedzka Agencja Ubezpieczeń Społecznych (Försäkringskassan) obwieściła, że nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie od rodziców, którzy ubiegają się o zasiłek chorobowy...