fbpx

Kit Harington powraca do ‘Gry o Tron’?

Plotki o zmartwychwstaniu Jona Snow pojawiają się od zakończenia piątego sezonu ‘Gry o Tron’ w czerwcu tego roku. Wygląda na to, że Kir Harington w jakieś formie powróci do serialu.

Jeśli nie to powinien się zacząć martwić…wielu aktorów przeżywało ciężki okres po zakończeniu roli, która uczyniła ich sławnymi. (Uczcijmy chwilą ciszy Joey’a.)

Harington był widziany w okolicach Belfastu w Irlandii, gdzie kręcone są sceny w pomieszczeniach serialu ‘Gra o Tron’.

Kit Harington znów jest w Belfaście; irlandzki aktor dołączył do Gry o Tron.

Strona fanów serialu ‘Watchers on the Wall’ podaje, że Harington i jego męski kok, pojawili się w mieście dokładnie w czasie kręcenia odcinków 6 sezonu serialu.

Wedle strony fanów, Harington odmówił wykonania sobie zdjęć z fanami w Belfaście, co może oznaczać, że stara się zachować tajemnicę.

Zmartwychwstanie Jona Snow jest całkiem możliwe w świecie ‘Gry o Tron’, nawet po tym jak reżyser David Nutter zgasił nadzieje pewnego fana, nazywającego się Barack Obama, mówiąc mu, że Jon zginął.

Może tak być, albo Harington po prostu krąży wokół serialu jak uczeń, który w zeszłym roku ukończył szkołę, ale ciągle nie może się z nią rozstać. Czasem trudno powiedzieć jest do widzenia.

Strona główna Rozmaitości Kit Harington powraca do 'Gry o Tron'?

Warto przeczytać

Rekordowa liczba osób traci prawo jazdy

Jak wynika z raportu przedstawionego przez P4 Göteborg, mały ruch samochodów w okresie pandemii koronawirusa doprowadził do rekordowej liczby osób, które straciły prawo jazdy w zachodniej...

Skandynawia zdecydowała o wygranej Rafała Trzaskowskiego.

W niedzielę 12 lipca odbyła się II tura wyborów prezydenckich. PKW musi jeszcze policzyć głosy z 4 obwodów do głosowania. Według danych...

Szwedzkie miasto wprowadza aplikację „poszukiwanie skarbów”, aby zapobiec zatłoczeniu plaży

Helsingborg uruchomiło aplikację na smartfony, aby latem uniknąć tłoków się na swoich plażach, aplikacja ma prowadzić mieszkańców i turystów do mniej znanych plaż.