fbpx

Kit Harington powraca do ‘Gry o Tron’?

Plotki o zmartwychwstaniu Jona Snow pojawiają się od zakończenia piątego sezonu ‘Gry o Tron’ w czerwcu tego roku. Wygląda na to, że Kir Harington w jakieś formie powróci do serialu.

Jeśli nie to powinien się zacząć martwić…wielu aktorów przeżywało ciężki okres po zakończeniu roli, która uczyniła ich sławnymi. (Uczcijmy chwilą ciszy Joey’a.)

Harington był widziany w okolicach Belfastu w Irlandii, gdzie kręcone są sceny w pomieszczeniach serialu ‘Gra o Tron’.

Kit Harington znów jest w Belfaście; irlandzki aktor dołączył do Gry o Tron.

Strona fanów serialu ‘Watchers on the Wall’ podaje, że Harington i jego męski kok, pojawili się w mieście dokładnie w czasie kręcenia odcinków 6 sezonu serialu.

Wedle strony fanów, Harington odmówił wykonania sobie zdjęć z fanami w Belfaście, co może oznaczać, że stara się zachować tajemnicę.

Zmartwychwstanie Jona Snow jest całkiem możliwe w świecie ‘Gry o Tron’, nawet po tym jak reżyser David Nutter zgasił nadzieje pewnego fana, nazywającego się Barack Obama, mówiąc mu, że Jon zginął.

Może tak być, albo Harington po prostu krąży wokół serialu jak uczeń, który w zeszłym roku ukończył szkołę, ale ciągle nie może się z nią rozstać. Czasem trudno powiedzieć jest do widzenia.

Strona główna Rozmaitości Kit Harington powraca do 'Gry o Tron'?

Warto przeczytać

Tegnell o wzroście zachorowań na koronawirusa: „zmierzamy w złym kierunku”

Szwecja. Podczas gdy premier znów ostrzega obywateli, by stosowali się do restrykcji i nakazów, obowiązujących od początku pandemii koronawirusa, Andersowi Tegnellowi zbiera...

Premier Szwecji: „pracujcie zdalnie, nie obejmujcie bliskich i przyjaciół”

Premier Stefan Löfven, zaniepokojony rosnącą liczbą nowych infekcji koronawirusowych, wezwał Szwedów do bezwzględnego przestrzegania odgórnych restrykcji. Choć druga fala zachorowań nie  dotarła...

Szwecja: „klany” gangsterskie sprawują władzę nad dzielnicami dużych miast

Szwedzka policja ma trudności w zapanowaniu nad „klanami” gangsterskimi, które korzystają rzekomo z własnego wymiaru sprawiedliwości i przyczyniają się do wzrostu brutalnych...