Jeśli Sylwester, to tylko w Niemczech!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. I właśnie dlatego warto spędzić go zupełnie inaczej, niż dotychczas. Owszem, można po raz kolejny przesiedzieć go przed telewizorem. Można też wybrać się na prywatkę, której “program” nie zmienia się już od co najmniej kilku lat. Można też… wyjechać do Niemiec i spędzić tą wyjątkową noc pod Bramą Brandenburską. Decyzja zależy tylko od nas!

Niemcy – dlaczego warto?

Dlaczego warto spędzić tą wyjątkową noc właśnie tam? Po pierwsze dlatego, że to właśnie w Berlinie organizowana jest największa w Europie zabawa sylwestrowa. Szacuje się, że każdego roku gości na niej około milion osób. Po drugie, Niemcy (a nie tylko sam Berlin) to kraj klubów i dyskotek, w których można naprawdę miło spędzić czas. Po trzecie, podróż do Niemiec trwa tylko kilka godzin. Zresztą ten aspekt warto zostawić nam, gdyż to właśnie my jesteśmy specjalistami w dziedzinie transportu międzynarodowego.

Dlaczego warto jechać z nami na Sylwestra?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: jesteśmy firmą, która obsługuje przewozy pasażerskie pomiędzy Polską a Niemcami w sposób w pełni profesjonalny. Przede wszystkim chcemy jednak podkreślić, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo osób korzystających z naszych usług. To jednak nie wszystko.

1. Nie ograniczamy się wyłącznie do samego Berlina. Nasza firma realizuje transport na kierunkach wybranych przez Klientów. Obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada, jednocześnie świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

2. Gwarantujemy szybki przejazd na wybranych kierunkach. Niezależnie od tego, jakie kierunki obsługują wybrane busy do Niemiec pomorskie i zachodniopomorskie są naszymi województwami “bazowymi”. To właśnie tutaj znajduje się siedziba naszej firmy. Wystarczy kilka godzin, by dojechać stąd do Niemiec.

3. Zapewniamy najwyższy standard podróży. Nasza firma – Beata bus – korzysta z najnowocześniejszych busów. Gwarantujemy dobry klimat, dostęp do Internetu i wygodne, klimatyzowane wnętrze. Podróż z nami to prawdziwa przyjemność, której warto zakosztować.

4. Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy perfekcyjnie dostosowują się do aktualnej sytuacji na drogach. Posiadają oni bardzo dobrą znajomość wielu polskich i niemieckich tras, dzięki czemu podróż z nami będzie trwała jeszcze krócej.

thumbnail_large.jpg

Szybki wyjazd, szybki powrót

Naszym atutem jest duża częstotliwość realizowanych przewozów. Gwarantujemy szybki powrót tuż po sylwestrowym szaleństwie. Naszą ofertę stworzyliśmy w ten sposób, by zapewnić Klientom jak najwyższy standard świadczonych usług. Oferujemy usługę szybkiego przewozu do Niemiec a także zapewniamy bezpieczny i komfortowy powrót. Chcemy też poinformować, że niezależnie od tego, jakie kierunki realizują nasze busy do Niemiec zachodniopomorskie również może być miejscem docelowym dla naszych Pasażerów.

Podsumowując, ten Sylwester nie musi wyglądać tak, jak w latach poprzednich. Dzięki nam marzenia stają się rzeczywistością i to nawet wtedy, gdy chcemy go spędzić u naszych zachodnich sąsiadów.

Strona główna Rozmaitości Jeśli Sylwester, to tylko w Niemczech!

Warto przeczytać

Duńskie badanie ostatecznie rozstrzyga sprawę masek ochronnych

Maseczki antywirusowe – czy naprawdę chronią nas przed infekcją? Odpowiedzi na to pytanie poszukali naukowcy z Danii, z profesorem Henningiem Bundgaardem na czele. Bundgaard...

Dania: Bardziej rygorystyczne wytyczne dotyczące “bliskich kontaktów”

Jeśli przebywałeś w promieniu dwóch metrów od zarażonej osoby dłużej niż 15 minut, może być konieczna samoizolacja, zgodnie ze zaktualizowanymi wytycznymi Ministerstwo Zdrowia rozszerzyło wytyczne...

Profesor Uniwersytetu w Göteborgu: „szwedzka strategia antycovidowa wywołuje konflikty”

Inaczej niż takie kraje nordyckie, jak Norwegia, Dania czy Finlandia, Szwecja postanowiła nie zamykać swoich granic w okresie największej zachorowalności na koronawirusa i nie...