-Reklama-

W internecie pojawiło się nagranie wideo, przedstawiające młodego mężczyznę, prawdopodobnie z Afganistanu, który grozi zabiciem dziesięciu Szwedów”, jeśli zostanie wydalony ze Szwecji.

Dramat rozegrał się w autobusie w mieście Göteborg na zachodnim wybrzeżu.

Nigdy nie uda wam się nas wyrzucić, nigdy! — krzyczy. Allahu Akbar, jeśli wyrzucicie mnie, zabiorę ze sobą dziesięć istnień ludzkich. Obiecuję. Dziesięć istnień.

Groźby są skierowane do grupy szwedzkich emerytów.

 

„Co mają Afgańczycy? Nie mają co jeść. Co mają Afgańczycy? Nie mają co jeść. A wy siedzicie i jecie swoje klopsy z ziemniakami”.

Jednocześnie młody mężczyzna twierdzi, że nienawidzi wszystkich Europejczyków. Na wypowiedź, że nie ma nic dziwnego, że w państwie europejskim jest wielu Europejczyków, rozpala się jeszcze bardziej.

„Nawet narody bałkańskie was nienawidzą” — mówi.

Według młodego człowieka, spędził w Szwecji dziesięć lat, które były po prostu stratą czasu. Mimo to nie zamierza wyjeżdżać.

Nie wiadomo, kiedy zostało zrobione nagranie, lecz rozprzestrzeniło się teraz, gdy opublikowała je brytyjska gazeta Daily Express, a następnie szwedzki niezależny blog Fria Tider.

3 KOMENTARZE

  1. Powinni go zamknac za grozby karalne i rasizm dlaczego nie zostal postawiony pod sad i kolejne 10lat do wiezienia !!!!!! no ale gdyby to europejczyk powiedzial zaraz zostalby zamkniety i oskatzen nie byloby konca taka jest sprawiedliwos i demokraja takie mamy prawa w naszej Europie ze byle kmiot z nikad moze nas zabijac aby poitycy byli zadowoleni ze multi kulti wprowadzili …no coz sami maja ochrone i kilka domow a my co mamy uchodzcow w sasiedztwie i zyjemy w strachu!!!!!! ale ich to nie obchodzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.